Byt 1 + kk, Břevnov - Praha 6 | 1
Byt 1 + kk, Břevnov - Praha 6 | 2
Byt 1 + kk, Břevnov - Praha 6 | 3
Byt 1 + kk, Břevnov - Praha 6 | 4
Byt 1 + kk, Břevnov - Praha 6 | 5

Byt 1 + kk

Interiér 32 m2

Praha 6, Břevnov

Západně orientovaná světlá zrekonstruovaná garsoniéra s okny do boční ulice se stromořadím leží v 6. podlaží rohového cihlového bytového domu v oblíbené čtvrti Praha 6 – Břevnov. K výhodám lokality nacházející se v pěším dosahu Hradčan patří kromě množství zeleně také kompletní občanská vybavenost a snadné dopravní spojení do centra.

Plocha jednotky je rozdělena na obytný prostor s přípravou na kuchyňský kout, koupelnu (se sprchou, WC, umyvadlem, bojlerem a přípojkou na pračku) a předsíň.

Podlaha je vinylová od firmy Gerflor, okna nová plastová, koupelna je vybavena novým sanitárním zařízením. Vytápění moderním elektrickým přímotopem s možností ovládání na dálku přes aplikaci. Dům byl v r. 2012 zrekonstruován a byl zde vybudován nový výtah (do mezipatra).

V okolí funguje množství obchodů (farmářské prodejny i supermarkety), kavárny a restaurace, poliklinika, lékárny, kino Dlabačov. Dopravní spojení zajišťují autobusy z blízké zastávky, cesta ke stanici metra Dejvická trvá 8 minut. V docházkové vzdálenosti je i tramvajová zastávka Drinopol s přímými a rychlými spoji do centra. Pro jízdy autem je výhodou rychlé napojení na tunelový komplex. Lokalitu zpříjemňuje několik zelených ploch, nejbližší je zámecká zahrada Kajetánka, Břevnovská klášterní zahrada nebo Velká strahovská zahrada, na níž navazují rozlehlé Petřínské sady.

Interiér dle prohlášení vlastníka 31,6 m2, interiér dle zaměření architektem 33 m2, sklep 3 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase například přes aplikaci WhatsApp, FaceTime, Messenger nebo Skype.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 32 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35628

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.