Byt 1 + 1, Vítkova, Karlín - Praha 8 | 1
Byt 1 + 1, Vítkova, Karlín - Praha 8 | 2
Byt 1 + 1, Vítkova, Karlín - Praha 8 | 3
Byt 1 + 1, Vítkova, Karlín - Praha 8 | 4
Byt 1 + 1, Vítkova, Karlín - Praha 8 | 5
Exkluzivně

Byt 1 + 1

Interiér 50 m2

Praha 8, Karlín, Vítkova

5 200 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Klasický byt s východně orientovanými okny s výhledem na mohutný strom se nachází ve zvýšeném přízemí secesního bytového domu stojícího v širším centru na rozhraní Nového Města, Karlína a Žižkova. Pěkně upravená klidná jednosměrná ulice vede v blízkosti parku, jen 5 minut chůze je vzdáleno autobusové nádraží a přestupní stanice metra Florenc.

Plocha bytu je rozdělena na obytnou kuchyni, průchozí pokoj, koupelnu, samostatnou toaletu a předsíň.

Interiér je vhodný k rekonstrukci. Okna jsou dřevěná špaletová, na podlaze dlažba a laminát. Vytápění plynovými WAW kamny, ohřev vody bojlerem.

Místo stojící stranou hlavních rušných ulic je skvěle dostupné MHD (tramvají, metrem i autobusem), do centra se lze bez problémů dostat i pěšky či na kole. V okolí fungují obchody, restaurace, kavárny, kousek je do parku i na cyklostezky.

Interiér 49,6 m2. Družstevní vlastnictví. Anuita splacena.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 5 200 000 Kč / 203 922 €
Služby 2 777 Kč
Celková plocha 50 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35704

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.