Byt 2 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 2 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 2 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 2 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 2 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 2 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 2 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 2 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 2 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 9

Byt 2 + kk

Interiér 64 m2, terasa 20 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Obchodná

6 742 225 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Jediný byt 2+kk s terasou v Rezidenci Schön se vyznačuje svou nadstandardní, avšak o to kompaktnější dispozicí, charakteristickou pro tvorbu architekta F. Weinwurma. Ten funkčně využíval prostor, vytvářejíc tak útulnou denní místnost a zároveň pocit absolutního soukromí. Původní vysoké stropy 3,5 m jsou v bytě zachovány, jakož i francouzská okna. Jihovýchodní orientace denní části bytu a jihozápadní orientace ložnice prosvětlí prostory bytu během celého dne. Příjemný zrekonstruovaný vnitroblok zabezpečuje ničím nerušené bydlení jak v interiéru, tak na slunečné terase.

Dispozice bytu nabízí vstupní halu (15 m2), koupelnu (s přípravou na pračku, WC a italský sprchový kout), neprůchozí ložnici se šatnou, denní místnost obývacího pokoje (27 m2) s kuchyňským koutem, prostorem pro jídelnu a výstupem na terasu (20 m2).

Díky prakticky řešené dispozici a francouzským oknům je byt plný denního světla. Standard zahrnuje videovrátného, ​​podlahové vytápění, přípravu na klimatizaci, bezpečnostní dveře Sherlock i zvukotěsná izolační okna, která zajišťují maximální odhlučnění.

Klíčová bratislavská třída Obchodní je jedna z nejdynamičtějších ulic Starého Města již od 18. století. Už od meziválečného období zde sídlí zejména obchodníci. Po celé své délce je tvořena budovami zejména s obchodními a kancelářskými prostory, službami, bary a restauracemi, které vytvářejí živou městskou atmosféru. Ulice byla kompletně zrekonstruována v letech 2005–6 a město intenzivně pokračuje v její revitalizaci. Obchodní ulice vede od Hurbanova náměstí (Alizé) až po Kollárovo náměstí a se širokým zastoupením architektonických stylů od pozdního středověku po 21. století patří k nejpestřejším ulicím Bratislavy.

Podlahová plocha 83,75 m2.

Více o projektu najdete zde.

Prodejní cena 6 742 225 Kč / 258 125 €
Celková plocha 84 m2
Terasa 20 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35939
Informace o projektu Schön Residence
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.