Byt 2 + 1, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 2 + 1, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 2 + 1, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 2 + 1, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 2 + 1, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 2 + 1, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 2 + 1, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 2 + 1, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 2 + 1, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 9
Byt 2 + 1, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 10

Byt 2 + 1

Interiér 124 m2, terasa 20 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Obchodná

10 294 780 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Jediný dvoupokojový loft v Rezidenci Schön svou velkorysou dispozicí a dvěma terasami odkazuje na bohémský život autora, architekta Ing. Friedricha Weinwurma. Prosklený profil čelní stěny denní místnosti s orientací a jih a jihovýchod v kombinaci s otevřenou galerií noční části vytváří sluncem zalitý prostor. Loftový charakter bytu doladí antracitové ocelové schodiště v industriálním stylu, punc luxusu a pohodlí zase koupelny a terasy v obou podlažích loftu. Byt je navíc celý orientován do tichého a zrekonstruovaného staroměstského vnitrobloku.

V prvním podlaží se nachází obývací pokoj s výstupem na terasu, kuchyně s jídelnou v centrální části a koupelna (s přípojkou na pračku, toaletou a italským sprchovým koutem). Druhé podlaží tvoří otevřená galerie s ložnicí, terasou a koupelnou (s přípravou na WC a vanu).

Díky praktickému řešení dispozice a francouzským oknům je interiér plný denního světla a také nabízí dostatek úložných prostor. V obou podlažích jsou nadstandardně vysoké stropy 3,5 m, v otevřené části 7 metrů. Dokončení interiéru je možné ve standardu či s klientskými změnami (rozměry dveřních otvorů, apod.). Standard zahrnuje videovrátného, podlahové vytápění, přípravu na klimatizaci, bezpečnostní dveře Sherlock i zvukotěsná izolační okna, která zajišťují maximální odhlučnění.

Klíčová bratislavská třída Obchodní je jedna z nejdynamičtějších ulic Starého Města již od 18. století. Už od meziválečného období zde sídlí zejména obchodníci. Po celé své délce je tvořena budovami zejména s obchodními a kancelářskými prostory, službami, bary a restauracemi, které vytvářejí živou městskou atmosféru. Ulice byla kompletně zrekonstruována v letech 2005–6 a město intenzivně pokračuje v její revitalizaci. Obchodní ulice vede od Hurbanova náměstí (Alizé) až po Kollárovo náměstí a se širokým zastoupením architektonických stylů od pozdního středověku po 21. století patří k nejpestřejším ulicím Bratislavy.

Podlahová plocha 123,90 m2, 2x terasa po 20 m2, možnost přikoupení garážového stání.

Vizualizace jsou ilustrační. Více o projektu se dozvíte zde.

Prodejní cena 10 294 780 Kč / 394 134 €
Celková plocha 144 m2
Terasa 20 m2
Parkování garážové stání za příplatek
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35940
Informace o projektu Schön Residence
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.