Byt 3 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 3 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 3 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 3 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 3 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 3 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 3 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 3 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 3 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 9
Byt 3 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 10
Byt 3 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 11
Byt 3 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 12

Byt 3 + kk

Interiér 85 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Obchodná

8 005 501 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Byt 3+kk se 2 koupelnami nabídne v 5. podlaží projektu Rezidence Schön svým novým vlastníkům obývací prostor o ploše 40 m2 se severozápadní orientací do Obchodní ulice a výhledem na zajímavou historickou budovu. Otevřená dispozice denní místnosti, velkoformátová francouzská okna, několik dalších oken v celém bytě a světlá výška stropu 3,5 m vnesou do bytu množství denního světla.

Praktická a komfortní dispozice nabízí vstupní prostor, denní místnost obývacího pokoje, jídelny a kuchyňské části, ložnici s en-suite koupelnou orientovanou do Obchodní ulice, ložnici (se šatní skříní) orientovanou do tichého vnitrobloku a centrální prostornou koupelnu (s přípravou na vanu, sprchový kout, pračku a WC).

Díky prakticky řešené dispozici a francouzským oknům je byt plný denního světla. Standard zahrnuje videovrátného, podlahové vytápění, přípravu na klimatizaci, bezpečnostní dveře Sherlock i zvukotěsná izolační okna, které zajistí maximální odhlučnění.

Klíčová bratislavská třída Obchodní je jedna z nejdynamičtějších ulic Starého Města již od 18. století. Už od meziválečného období zde sídlí zejména obchodníci. Po celé své délce je tvořena budovami zejména s obchodními a kancelářskými prostory, službami, bary a restauracemi, které vytvářejí živou městskou atmosféru. Ulice byla kompletně zrekonstruována v letech 2005–6 a město intenzivně pokračuje v její revitalizaci. Obchodní ulice vede od Hurbanova náměstí (Alizé) až po Kollárovo náměstí a se širokým zastoupením architektonických stylů od pozdního středověku po 21. století patří k nejpestřejším ulicím Bratislavy.

Podlahová plocha 85,37 m2, možnost dokoupení garážového stání.

Více o projektu se dozvíte zde.

Prodejní cena 8 005 501 Kč / 299 495 €
Celková plocha 85 m2
Parkování Možnost dokoupení garážového stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35944
Informace o projektu Schön Residence
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.