Byt 2 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 2 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 2 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 2 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 2 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 2 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 2 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 2 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 8

Byt 2 + kk

Interiér 38 m2, lodžie 6 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Obchodná

Světlý byt 2+kk s lodžií orientovanou do tichého vnitrobloku v Rezidenci Schön se vyznačuje svou kompaktní dispozicí. Architekt Fridrich Weinwurm funkčně využil prostor, vytvářejíc tak útulnou denní místnost a zároveň pocit absolutního soukromí. V bytě jsou zachovány původní vysoké stropy o výšce 2,9 m, jakož i francouzská okna.

Dispozice bytu nabízí denní místnost (27 m2) obývacího pokoje s kuchyňským koutem a prostorem pro jídelní stůl s výstupem na lodžii, neprůchozí ložnice s vestavnou skříní, předsíň a koupelna s přípravou na pračku, WC a italský sprchový kout.

Jihovýchodní orientace bytu, prakticky řešené dispozice a francouzská okna jsou zárukou maximálního prosvětlení a komfortního bydlení. Příjemný zrekonstruovaný vnitroblok zabezpečuje ničím nerušený pobyt jak v interiéru, tak na prosluněné lodžii. Standard zahrnuje videovrátného, podlahové vytápění, přípravu na klimatizaci, bezpečnostní dveře Sherlock i zvukotěsná izolační okna, která zajišťují dokonalé odhlučnění.

Klíčová bratislavská třída Obchodní je jedna z nejdynamičtějších ulic Starého Města již od 18. století. Už od meziválečného období zde sídlí zejména obchodníci. Po celé své délce je tvořena budovami zejména s obchodními a kancelářskými prostory, službami, bary a restauracemi, které vytvářejí živou městskou atmosféru. Ulice byla kompletně zrekonstruována v letech 2005–6 a město intenzivně pokračuje v její revitalizaci. Obchodní ulice se táhne od Hurbanova náměstí (Alizé) až po Kollárovo náměstí a se širokým zastoupením architektonických stylů od pozdního středověku po 21. století patří k nejpestřejším ulicím Bratislavy.

Interiér 37,5 m2, lodžie 6,02 m2.

Více o projektu se dozvíte zde.

Prodejní cena rezervováno
Celková plocha 44 m2
Lodžie 6 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35948
Informace o projektu Schön Residence
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.