Byt 3 + 1, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 3 + 1, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 3 + 1, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 3 + 1, Staré Mesto - Bratislava I | 4

Byt 3 + 1

Interiér 134 m2, balkon 16 m2

Bratislava I, Staré Mesto

16 978 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

3-pokojový byt s balkonem s výhledem na Mlynskou dolinu představuje atraktivní bydlení v lukrativní rezidenční lokalitě v těsné blízkosti Horského parku. Umístění nabízí rychlé spojení se strategickými dálničními obchvaty, v okolí je k dispozici kompletní občanská vybavenost. Byt byl zkolaudován a je připraven ihned k nastěhování.

Dispozici bytu tvoří obývací pokoj s kuchyní a jídelnou se vstupem na balkon velikosti 16,1 m2 s výhledy. Ze vstupní haly s prostornou chodbou je vstup do 2 ložnic, do samostatné koupelny s přípravou na vanu, sprchový kout, umyvadlo, toaletu a bidet, dále se zde nachází další samostatná toaleta s přípravou na umyvadlo a technická místnost s prádelnou.

Byt v provedení shell & core disponuje velkometrážními okny se zvukotěsnými hliníkovými rámy s izolačním trojsklem a elektrickým ovládáním venkovních žaluzií. Součástí bytu je stropní chlazení, podlahové topení, tepelné čerpadlo se samostatnou vnitřní a venkovní jednotkou, vzduchotechnický odvod od digestoře, akustické stěny oddělující společné prostory a schodiště, kamerové systémy či protipožární bezpečnostní vstupní dveře.

Poloha rezidence zajišťuje rychlé spojení s blízkým centrem či klíčovými dopravními tepnami. Lokalita disponuje kompletní občanskou vybaveností. V blízkosti jsou také mateřské a základní školy. Zastávka MHD nedaleko. Příznivci aktivního trávení volného času ocení bezprostřední blízkost Horského parku.

K bytu náleží a je nutné si dokoupit 2 parkovací stání v podzemní garáži. Cena parkovacího stání je 25 000 EUR s DPH.

Interiér 133,85 m2, balkon 16,11 m2, sklepní kobka 7,9 m2

Prodejní cena 16 978 000 Kč / 650 000 €
Celková plocha 150 m2
Balkon 16 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 36691
Informace o projektu Developerský projekt

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.