Byt 3 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 3 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 3 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 3 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 3 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 3 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 3 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 7

Byt 3 + kk

Interiér 218 m2, terasa 50 m2, zahrada 98 m2

Bratislava I, Hlavní město Bratislava

17 448 750 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Byt 3+kk se dvěma terasami a zahradou s výjimečnými výhledy, nacházející se v komorním rezidenčním projektu nedaleko Horského parku, nabízí komfort rodinného bydlení s kompletní občanskou vybaveností. Centrum na dosah a snadné napojení na hlavní dopravní tepny podtrhují jeho praktickou polohu. Byt byl zkolaudován a je připraven ihned k nastěhování.

Dispozici bytu tvoří obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a terasou s výhledem na bízkou Mlýnskou dolinu, dále ložnice se vstupem na druhou terasu a do zahrady. Ze vstupní haly s prostornou chodbou vede vstup do druhé ložnice a koupelny (s vanou, sprchovým koutem, umyvadlem), dále se zde nachází samostatná toaleta s umyvadlem a technická místnost s prádelnou. Součástí exteriéru je rozlehlá zahrada o velikosti 98 m2.

Byt disponuje velkometrážními okny se zvukotěsnými hliníkovými rámy, izolačními trojskly a elektricky ovládanými exteriérovými žaluziemi. Součástí vybavení je stropní chlazení, podlahové topení, tepelné čerpadlo se samostatnou vnitřní a venkovní jednotkou, vzduchotechnický odvod od digestoře, akustické stěny oddělující společné prostory a schodiště, kamerové systémy, protipožární bezpečnostní vstupní dveře, keramickou dlažbu, dřevěné podlahy v ložnicích, interiérové ​​dveře z ořechu, obklady a sanitu.

Poloha rezidence zajišťuje rychlé spojení s blízkým centrem či klíčovými dopravními tepnami. Lokalita disponuje kompletní občanskou vybaveností. V blízkosti jsou také mateřské a základní školy, nedaleko je zastávka MHD. Příznivci aktivního trávení volného času ocení bezprostřední blízkost Horského parku.

K bytu náleží a je nutné si dokoupit 1 parkovací stání v podzemní garáži. Cena parkovacího stání je 25 000 eur s DPH.

Interiér 119,86 m2, terasy 49,62 m2 (22,08 m2 + 27,54 m2), zahrada 98,02 m2.

Prodejní cena 17 448 750 Kč / 675 000 €
Celková plocha 268 m2
Terasa 50 m2
Zahrada 98 m2
Parkování Parkovací stání za příplatek
Sklep Ano
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 36692
Informace o projektu Developerský projekt

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.