Byt 3 + kk, Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 3 + kk, Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 3 + kk, Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 3 + kk, Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 3 + kk, Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 3 + kk, Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 3 + kk, Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 3 + kk, Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 3 + kk, Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 9
Byt 3 + kk, Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 10
Byt 3 + kk, Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 11
Byt 3 + kk, Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 12
Byt 3 + kk, Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 13

Byt 3 + kk

Interiér 232 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Zámocká

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Výjimečný byt 3+kk s výhledem na Slavín prošel pod dohledem architekta kompletní rekonstrukcí s důrazem na detail. Velkometrážní byt je situován v klidné Zámecké ulici přímo v srdci Starého Města, v pěší dostupnosti kompletní občanské vybavenosti.

Dispozici tvoří vstupní hala s množstvím úložného prostoru, z níž se vchází do pokoje pro hosty se šatnou a pracovním stolem, komorou se serverem, koupelnou s toaletou a walk-in sprchovým koutem. Srdcem celého bytu je obývací pokoj s nábytkem Poltrona Frau s obývací stěnou s integrovaným úložným prostorem a ozvučením Bowers & Wilkins, která navazuje na obloukovou knihovnu z ohýbaného dřeva doplněnou posezením. V místnosti je též jídelní část s ikonickými židlemi Montera. Kuchyň je od ostatního prostoru opticky oddělena oblými stěnami a je vybavena v nejvyšším standardu, vestavěné spotřebiče jsou značky Miele včetně parní trouby, lednice na víno, indukční varné desky, teppan grilu a ohřívače talířů. Úložné prostory kuchyňské linky jsou podsvícené. Z kuchyně lze přejít do odvětrávané komory s prádelnou a spíží. Hlavní ložnice disponuje prosklenou walk-in šatnou a moderním vstupem do prosklené koupelny se solitérní vanou, sprchou, pisoárem a toaletou.

Standard apartmánu tvoří italské mořené kartáčované dubové parkety, podlahové topení, inteligentní ovládání celého bytu smartphonem, rekuperace, klimatizace, bezpečnostní protipožární dveře, okna s dřevěnými rámy a trojskly, alarm, videovrátný se záznamem, elektricky ovládané závěsy a sítě proti hmyzu, v obývacím pokoji francouzská okna. Celý byt je zařízen nadstandardními materiály, jako je masivní dřevo, u vstupu je stěna obložená brazilskou modrou žulou, koupelny jsou kompletně obložené mramorem a jejich vybavení zahrnuje baterie Hansgrohe Axor Starck. Výjimečnou atmosféru prostoru podtrhuje kombinace stropních laserových, závěsných a nástěnných světel v každé místnosti včetně designových solitérních svíditel Philippe Starck. Kompletní výměna elektroinstalace, topných těles, klimatizace spolu s rozvody nuceného větrání se zapojením rekuperace je samozřejmostí.

Poloha bytu v historické uličce centra nabízí výhody bydlení v klidné části podhradí. Kousek od domu jsou zastávky MHD. Okolí disponuje kompletními službami, v pěším dosahu jsou školky, školy, univerzita, obchody, kavárny, restaurace, divadla a také zdravotnická zařízení nebo místa k aktivnímu i pasivnímu odpočinku, nedaleko je nábřeží Dunaje s cyklostezkou i místa pro klidné procházky v historické části města.

Cena bytu 1 290 000 eur, 2x parkovací místo v garáži 27 000 eur/ks.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 232 m2
Parkování 2 garážová stání za příplatek
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 36757

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.