Byt 3 + 1, Landererova , Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 3 + 1, Landererova , Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 3 + 1, Landererova , Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 3 + 1, Landererova , Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 3 + 1, Landererova , Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 3 + 1, Landererova , Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 3 + 1, Landererova , Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 3 + 1, Landererova , Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 3 + 1, Landererova , Staré Mesto - Bratislava I | 9
Byt 3 + 1, Landererova , Staré Mesto - Bratislava I | 10
Byt 3 + 1, Landererova , Staré Mesto - Bratislava I | 11
Byt 3 + 1, Landererova , Staré Mesto - Bratislava I | 12

Byt 3 + 1

Interiér 151 m2, lodžie 13 m2

Bratislava I, Hlavní město Bratislava

25 423 200 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Prémiový prostorný třípokojový byt s designovými prvky situovaný ve 32. patře Panorama Towers ve Starém Městě nabízí panoramatické výhledy na Bratislavský hrad, řeku Dunaj i široké okolí Bratislavy.

Původně čtyřpokojový byt, který byl předělán na vzdušnější třípokojový byt, má převážně jižní orientaci. Dispozičně se dělí na obývací pokoj se vstupem na lodžii, kompletně vybavenou kuchyň se spotřebiči německé značky Gaggenau a kuchyňskou pracovní deskou z mramoru, hlavní ložnici s vestavěným šatníkem a en-suite koupelnou s walk-in sprchovým koutem značky Hansgrohe, která je designově propojená s ložnicí prosklenou příčkou. Druhá ložnice, která vznikla spojením dvou menších pokojů, rovněž disponuje vestavěnou skříní a koupelnou s vanou a toaletou. Na chodbě se nachází architektem šikovně skrytá prádelna / technická místnost. Byt se prodává kompletně zařízený kvalitním designovým francouzským a italským nábytkem značek Roche Babois a Natuzzi Italia. K bytu přísluší sklep a 3 parkovací stání v garáži domu. V obytném domě jsou zajištěny služby recepce 24/7, nachází se zde i společenská místnost.

Standard bytu zahrnuje kvalitní velkoformátové dlažby v denní části, dřevěné parkety v ložnicích, podlahové topení, samostatné klimatizační jednotky Daikin v každé místnosti, vestavěné skříně na chodbě a High-End ozvučení značky Quadral.

Příjemná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí, v těsné blízkosti nákupního centra Eurovea na nábřeží Dunaje, jen pár minut cesty do centra města. V okolí najdete Slovenské národní divadlo, potraviny Yeme, drogerii, kosmetický salón, pekárnu a další oblíbené služby jako fitness, kino, dětský koutek, banky, kavárny či restaurace.

Interiér 147 m2, lodžie 13 m2, sklep 4 m2.

Cena bytu 990 000 eur, 3x parkovací stání v garáži domu 30 000 eur/ks.

Prodejní cena 25 423 200 Kč / 990 000 €
Celková plocha 164 m2
Lodžie 13 m2
Parkování 3 garážová stání za příplatek
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 36765

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.