Byt 3 + 1, Žižkova, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 3 + 1, Žižkova, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 3 + 1, Žižkova, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 3 + 1, Žižkova, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 3 + 1, Žižkova, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 3 + 1, Žižkova, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 3 + 1, Žižkova, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 3 + 1, Žižkova, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 3 + 1, Žižkova, Staré Mesto - Bratislava I | 9
EXKLUZIVNĚ

Byt 3 + 1

Interiér 94 m2, terasa 31 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Žižkova

18 017 060 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Klimatizovaný byt 3+1 s úchvatným výhledem na Dunaj je umístěn v 6. podlaží novostavby polyfunkčního objektu s výtahem Zuckermandel nacházející se v Žižkově ulici pod jižními svahy Hradního vrchu. Nabízí příjemné městské bydlení ve vysokém standardu. Exkluzivní lokalita bratislavského podhradí je na dosah historického centra.

Dispozici tvoří vstupní hala s vestavěnou šatní skříní, hostinskou toaletou s umyvadlem, obývací pokoj spojený s jídelní částí a kuchyní kompletně vybavenou vestavnými spotřebiči, 2 ložnice orientované do tichého dvora se zelení a koupelna s vanou a toaletou. Z obývacího pokoje i kuchyně je možný vstup na prostornou terasu s panoramatickými výhledy na Dunaj, Rakousko a Pečniansky les. K bytu přísluší zděný sklep o velikosti 5 m2 a 2 parkovací stání v garáži domu za příplatek.

Vybavení bytu zahrnuje dřevěné podlahy, hliníková okna, bezpečnostní dveře Adlo, klimatizaci Daikin, tapety, vlastní regulaci topení, videovrátného, ​​kuchyňské spotřebiče včetně myčky nádobí, indukční desky a vestavěné mikrovlnné trouby, kuchyňskou desku z kamene. Byt na podlaží sousedí pouze s jednou další jednotkou, je tak zaručeno dostatečné soukromí.

Lokalita v bezprostřední blízkosti dunajského nábřeží, promenády a projektu River Park zajišťuje plnou občanskou vybavenost v blízkém okolí, výbornou dostupnost MHD, jakož i dobré dopravní napojení na dálniční obchvat.

Výměra bytu 89 m2, zděný sklep 5 m2, terasa 31 m2.

Cena sklepu 16 000 eur s DPH.
Cena parkovacího stání v garáži domu 30 000 eur s DPH/1 stání.

Prodejní cena 18 017 060 Kč / 659 000 €
Celková plocha 125 m2
Terasa 31 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 36807

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.