Byt 2 + kk, Benediktská, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Benediktská, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Benediktská, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Benediktská, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Benediktská, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Benediktská, Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 2 + kk, Benediktská, Staré Město - Praha 1 | 7
Byt 2 + kk, Benediktská, Staré Město - Praha 1 | 8
Byt 2 + kk, Benediktská, Staré Město - Praha 1 | 9
Byt 2 + kk, Benediktská, Staré Město - Praha 1 | 10
EXKLUZIVNĚ

Byt 2 + kk

Interiér 49 m2, balkon 1 m2

Praha 1, Staré Město, Benediktská

Kompletně a zároveň citlivě zrekonstruovaný tichý staroměstský byt je umístěn ve 4. nadzemním podlaží funkcionalistického domu s výtahem, situovaného v boční uličce v samém centru metropole, jen pár kroků od nákupního centra Palladium a stanice metra na náměstí Republiky.

Dispozice se skládá z obývacího pokoje s otevřenou kuchyní, jedné ložnice s balkonem a oknem do klidného vnitrobloku, koupelny (s walk-in sprchovým koutem, umyvadlem, WC, přípojkou na pračku, designovým otopným žebříkem) a vzdušné předsíně, na kterou plynule navazuje obytný prostor.

Díky zdařilé rekonstrukci interiér působí velmi vzdušně a lehce. K vybavení patří dřevěné parkety, velká nová špaletová okna, důmyslně promyšlené vestavěné skříně, kompletní kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči a kvalitní sanita. Kupní cena zahrnuje sklep.

Výjimečně tiché zákoutí staré Prahy se nachází v rychlém dosahu metra i tramvají. V blízké Dlouhé ulici je bezpočet vyhlášených restaurací, butiků a obchodů s delikatesami, stejně jako Divadlo v Dlouhé, koncertní klub Roxy či klub s galerií NoD, blízko je na poštu i ke zdravotnickým službám. Místo leží na pomezí dvou světů: na jedné straně jsou tajuplné křivolaké uličky okolo Haštalského náměstí, na té druhé moderní businessová zóna soustředící se v blízkosti náměstí Republiky a třídy Na Příkopě. Kdo zatouží po klidu v zeleni, má na dosah zahradu Za svatyněmi u Anežského kláštera nebo velké Letenské sady na protějším břehu Vltavy.

Interiér 49,03 m2, balkon 0,92 m2, sklep.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 50 m2
Balkon 1 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 36895

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.