Byt 3 + kk, Na Návsi, Dolní Měcholupy - Praha 10 | 1
Byt 3 + kk, Na Návsi, Dolní Měcholupy - Praha 10 | 2
Byt 3 + kk, Na Návsi, Dolní Měcholupy - Praha 10 | 3
Byt 3 + kk, Na Návsi, Dolní Měcholupy - Praha 10 | 4
Byt 3 + kk, Na Návsi, Dolní Měcholupy - Praha 10 | 5
Byt 3 + kk, Na Návsi, Dolní Měcholupy - Praha 10 | 6
Byt 3 + kk, Na Návsi, Dolní Měcholupy - Praha 10 | 7
Byt 3 + kk, Na Návsi, Dolní Měcholupy - Praha 10 | 8
EXKLUZIVNĚ

Byt 3 + kk

Interiér 75 m2, terasa 18 m2, balkon 4 m2

Praha 10, Dolní Měcholupy, Na Návsi

Slunný nízkoenergetický byt s velkou terasou, balkonem s výhledy do zeleně a garážovým stáním nadstandardních rozměrů, ve 2. patře cihlového bytového domu z roku 2009 v klidné rezidenční lokalitě.

Dispozici bytu tvoří obývací pokoj s dřevěnou plovoucí podlahou, plně vybavenou kuchyní a vstupem na jihovýchodně orientovanou terasu s pergolou, ložnice se šatnou a vestavěnými skříněmi, severně orientovaná ložnice s balkonem. V ložnicích je laminátová plovoucí podlaha. V předsíni, v koupelně s vanou a umyvadlem, na samostatné toaletě a v technické místnosti s přípojkou na pračku je dlažba.

Byt je energeticky úsporný díky rekuperační jednotce s příhřevem vzduchu. K nízké spotřebě energíí dále napomáhá i kombinace solárních panelů na TUV, elektrického kotle a bojleru. V září proběhla výměna nového bojleru spojená s revizí elektrického kotle a solárů. Byt je vybaven trojitými eurookny zajišťujícími bezhlučnost, klimatizační jednotkou v obývacím pokoji k chlazení i ohřevu vzduchu. V bytě jsou stropy vysoké 270 cm a náleží k němu parkovací stání v podzemní garáži s ovládáním vrat pomocí telefonů majitelů, což je zásluhou perfektně fungujícího společenství vlastníků. K bytu také náleží samostatný sklep a nadrozměrné parkovací stání v podzemní garáži.

Dům se nachází v klidné a bezpečné rezidenční zóně s vysokým standardem bydlení a je obklopen vzrostlými stromy, což jej činí ideálním pro rodiny s dětmi. V projektu se nachází kavárna a občanská vybavenost včetně několika školek je jednoduše dosažitelná. Jen 300 metrů od domu je základní škola obklopená parkem, supermarket a další obchody a služby. V okolí je mnoho příležitostí k relaxaci a sportu. Přírodní park Říčanka se třemi rybníky, Hostivařský lesopark, Hostivařská přehrada a rybník Slatina jsou v dojezdové vzdálenosti 4–10 minut. Lokalita nabízí také dobrou dostupnost centra Prahy (5 minut jízdy k městskému okruhu, 10 minut ke stanici metra Skalka, 20 minut k Václavskému náměstí). 150 m od domu je zastávka autobusů PID.

Interiér 74,5 m2, terasa 18 m2, balkon 4 m2, sklep 2,8 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 97 m2
Terasa 18 m2
Balkon 4 m2
Parkování 1 parkovací stání v podzemní garáži
Sklep Ano
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37062

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.