Byt 4 + kk, Menclova , Libeň - Praha 8 | 1
Byt 4 + kk, Menclova , Libeň - Praha 8 | 2
Byt 4 + kk, Menclova , Libeň - Praha 8 | 3
Byt 4 + kk, Menclova , Libeň - Praha 8 | 4
Byt 4 + kk, Menclova , Libeň - Praha 8 | 5
Byt 4 + kk, Menclova , Libeň - Praha 8 | 6
Byt 4 + kk, Menclova , Libeň - Praha 8 | 7
Byt 4 + kk, Menclova , Libeň - Praha 8 | 8
Byt 4 + kk, Menclova , Libeň - Praha 8 | 9
Byt 4 + kk, Menclova , Libeň - Praha 8 | 10
Byt 4 + kk, Menclova , Libeň - Praha 8 | 11
Byt 4 + kk, Menclova , Libeň - Praha 8 | 12

Byt 4 + kk

Interiér 119 m2, zahrada 144 m2

Praha 8, Libeň, Menclova

20 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nadstandardně vybavený byt s parkováním obklopený předzahrádkou a 2 terasami v přízemí uzavřeného soukromého rezidenčního komplexu DOCK River Watch I v revitalizované nábřežní čtvrti na pomezí Karlína a Libně. V objektu je ostraha, okrasná zahrada a přístav pro soukromé lodě.

Ze vstupní haly se vchází do obývacího pokoje velkorysých rozměrů s plně vybavenou designovou kuchyňskou linkou Team 7 se žulovou pracovní deskou, spotřebiči Gaggenau, s ostrůvkem a barovým pultem. Pokoj je prosvětlen francouzskými okny orientovanými na východ a na sever s plynulým přechodem na terasu a travnatou plochu oplocené zahrady, která byt obklopuje ze všech stran a poskytuje krásný výhled do zeleně a na řeku. Z haly se vstupuje také do koupelny s toaletou a sprchovým koutem a do chodby, ze které se vchází do dalších 3 pokojů a technické místnosti s přípojkou na pračku. Ze dvou stejně velkých ložnic s francouzskými okny orientovanými na sever lze plynule přejít na zahradu. Severozápadně orientovaná větší ložnice s en-suite koupelnou s vanou, sprchovým koutem, dvojumyvadlem, toaletou a bidetem také disponuje proskleným přímým vstupem na terasu a do zahrady směrem na severozápad.

K vysokému standardu vybavení patří dřevěná dubová podlaha a dlažba, vestavěné skříně, dálkové ústřední topení s podlahovým vytápěním v koupelnách, bezpečnostní vstupní dveře, inteligentní domácnost, venkovní žaluzie na dálkové ovládání a designová svítidla Occhio (za příplatek). Možnost odkoupení interiérového vybavení. K bytu náleží sklep, garážové stání, přístup do kočárkárny a kolárny.

Rezidence je situovaná v prestižní lokalitě na břehu Vltavy, přímo u cyklostezky vedoucí podél řeky do centra Prahy i z města. Nabízí krásné výhledy na řeku a do zeleně. V okolí je v pohodlné dostupnosti veškerá občanská vybavenost. Prostor pro sportovní vyžití poskytují nedaleké Thomayerovy sady, golfové hřiště, tenisové kurty a bike park. Dojezdová vzdálenost autem ke stanici metra Palmovka je 4 minuty, do centra Prahy 10 minut.

Podlahová plocha 119,3 m2, předzahrádka 143,5 m2, sklep 4,2 m2.

Prodejní cena 20 000 000 Kč / 731 529 €
Celková plocha 119 m2
Zahrada 144 m2
Parkování Parkovácí stání v podzemních garážích
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37065

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.