Byt 1 + kk, Jungmannovo náměstí , Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 1 + kk, Jungmannovo náměstí , Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 1 + kk, Jungmannovo náměstí , Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 1 + kk, Jungmannovo náměstí , Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 1 + kk, Jungmannovo náměstí , Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 1 + kk, Jungmannovo náměstí , Nové Město - Praha 1 | 6
Byt 1 + kk, Jungmannovo náměstí , Nové Město - Praha 1 | 7
Byt 1 + kk, Jungmannovo náměstí , Nové Město - Praha 1 | 8
Byt 1 + kk, Jungmannovo náměstí , Nové Město - Praha 1 | 9
Byt 1 + kk, Jungmannovo náměstí , Nové Město - Praha 1 | 10
EXKLUZIVNĚ

Byt 1 + kk

Interiér 50 m2

Praha 1, Nové Město, Jungmannovo náměstí

10 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Stylové bydlení v samém centru Prahy nabízí tento prostorný jednopokojový být. Unikátní bytový dům - jedinečná pražská ukázka rondokubismu od architekta Rudolfa Stockara stojí na pěší zóně přímo u Václavského náměstí.

Dispozici jednotky ve 2. podlaží tvoří hlavní obytný prostor s kuchyňskou, jídelní a relaxační částí prosvětlený oknem přes celou stěnu, dále předsíň, koupelna a místnost vhodná pro pracovnu, případně šatnu.

Součástí vybavení jsou dřevěné podlahy, repasovaná původní okna s originálními kličkami, základní kuchyňská linka, štuková výzdoba stropu, velké úložné pódium, masivní vstupní dveře na míru, dýhované interiérové dveře Sapeli, mobilní přímotopná tělesa a skrytý bojler. K jednotce přísluší sklep, který momentálně prochází rekonstrukcí. Dům z r. 1922 s dochovanými významnými řemeslnými prvky má ve výstavbě výtah, exteriér zaujme atypickou šířkou a nadčasovou fasádou.

Atraktivní poloha v samém centru metropole poskytuje možnost pěšího dosahu všeho potřebného – obchodů, restaurací, kulturních akcí, úřadů nebo lékařských služeb. Perfektní je i dostupnost MHD, přestupní stanice metra Můstek je hned u domu, v docházkové vzdálenosti jsou tramvajové zastávky Národní třída nebo Václavské náměstí. Příjemnou zelenou oázu představuje sousední Františkánská zahrada.

Interiér 49,6 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 10 500 000 Kč / 400 916 €
Služby 4 560 Kč
Celková plocha 50 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37089

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.