Byt 3 + 1, Hroznová, Malá Strana - Praha 1 | 1
Byt 3 + 1, Hroznová, Malá Strana - Praha 1 | 2
Byt 3 + 1, Hroznová, Malá Strana - Praha 1 | 3
Byt 3 + 1, Hroznová, Malá Strana - Praha 1 | 4
Byt 3 + 1, Hroznová, Malá Strana - Praha 1 | 5
Byt 3 + 1, Hroznová, Malá Strana - Praha 1 | 6
Byt 3 + 1, Hroznová, Malá Strana - Praha 1 | 7
Byt 3 + 1, Hroznová, Malá Strana - Praha 1 | 8
Byt 3 + 1, Hroznová, Malá Strana - Praha 1 | 9
Byt 3 + 1, Hroznová, Malá Strana - Praha 1 | 10

Byt 3 + 1

Interiér 103 m2

Praha 1, Malá Strana, Hroznová

24 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Stylový byt s původním dřevěným malovaným stropem a výhledem na malebné náměstí a Čertovku leží ve 2. podlaží kompletně zrekonstruované malostranské budovy z počátku 17. století s výtahem. Romantická lokalita na ostrově Kampa jen pár kroků od Karlova mostu a Werichovy vily, v pěším dosahu Pražského hradu a Starého Města.

Dispozici bytové jednotky tvoří obývací pokoj s jídelnou, kuchyně, 2 ložnice: 1 s en-suite koupelnou a 1 se šatnou, centrální koupelna a technická místnost.

Vzdušný byt s vysokými stropy byl kvalitně a citlivě zrekonstruován za použití italských materiálů, renovovány byly původní řemeslné prvky. Součástí vybavení jsou vestavěné skříně, bezpečnostní vstupní dveře a zabezpečovací zařízení, kompletní kuchyňská linka a plynový kotel. Architektonicky hodnotná budova s renesančním jádrem zaujme klasicistním průčelím s barokními prvky, vybavena je výtahem.

Atraktivní lokalita dýchající historií nabízí kromě velké koncentrace památek také útulné kavárny, kvalitní restaurace, galerie, ale i školy či sportoviště. Dopravní spojení zajišťují tramvaje z nedaleké zastávky, za necelých 15 minut lze dojít ke stanici metra Staroměstská. Kousek od domu začíná park na Kampě, nedaleko jsou Petřínské sady nebo mnoho šlechtických zahrad.

Interiér 103,4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 24 500 000 Kč / 998 777 €
Služby 2 000 Kč
Celková plocha 103 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37721

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.