Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží , Karlín - Praha 8 | 1
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží , Karlín - Praha 8 | 2
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží , Karlín - Praha 8 | 3
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží , Karlín - Praha 8 | 4
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží , Karlín - Praha 8 | 5
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží , Karlín - Praha 8 | 6
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží , Karlín - Praha 8 | 7
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží , Karlín - Praha 8 | 8
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží , Karlín - Praha 8 | 9
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží , Karlín - Praha 8 | 10
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží , Karlín - Praha 8 | 11
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží , Karlín - Praha 8 | 12

Byt 3 + kk

Interiér 139 m2, balkon 4 m2

Praha 8, Karlín, Rohanské nábřeží

20 990 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Velkoryse pojatý byt s balkonem a designovým vybavením je umístěn ve 3. podlaží bezpečné rezidence s podzemním parkováním a velkým vnitroblokem upraveným do podoby parku v japonském stylu. Moderní obytný komplex je zasazen do lokality na pomezí Nového Města a Karlína v bezprostředním sousedství centra.

Těžiště interiéru tvoří více než 60metrový otevřený obytný prostor s kuchyní, barovým posezením, jídelnou, relaxační zónou a vstupem na balkon. V klidové zóně na opačtné straně bytu se nachází hlavní ložnice s en-suite koupelnou, druhá ložnice, šatna a koupelna. U vstupní haly je samostatná toaleta.

Součástí vybavení jsou masivní bezprahové podlahy, velkoformátová dřevěná eurookna, koupelna z mramoru, kompletní kuchyňská linka s varným ostrůvkem, bezpečnostní vstupní dveře. Vytápění z centrální kotelny. Kupní cena zahrnuje vyobrazené interiérové zařízení, 2 garážová stání a sklep. Rezidence byla dokončena v r. 2007, bezpečí a soukromí obyvatel chrání nonstop recepce a ostraha.

Lokalita mezi vltavským nábřežím u ostrova Štvanice a městskou památkovou zónou Karlín poskytuje pohodlný dosah škol, obchodů, restaurací, kaváren nebo bister i stanice metra a zastávek tramvají. Pěšky lze dojít také k přestupní stanici a autobusovému terminálu na Florenci. Oblíbená čtvrť Karlín nabízí široké kulturní vyžití, například ve Foru Karlín nebo Karlínských kasárnách. Nedaleko se nachází vstup do velkého parku na vrchu Vítkov, přímo u domu vede cyklostezka propojující pohodlně mimo silnice centrum se severozápadním okrajem Prahy.

Interiér 139 m2, sklep 3,8 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 20 990 000 Kč / 823 137 €
Služby 6 165 Kč
Celková plocha 143 m2
Balkon 4 m2
Parkování 2 garážová parkovací stání
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37728

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.