Byt 2 + kk, Kurandové, Barrandov - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Kurandové, Barrandov - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Kurandové, Barrandov - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Kurandové, Barrandov - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Kurandové, Barrandov - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Kurandové, Barrandov - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, Kurandové, Barrandov - Praha 5 | 7
Byt 2 + kk, Kurandové, Barrandov - Praha 5 | 8
EXKLUZIVNĚ

Byt 2 + kk

Interiér 61 m2, terasa 40 m2, lodžie 9 m2

Praha 5, Barrandov, Kurandové

8 665 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Novostavba světlého a vzdušného bytu se lodžií a střešní terasou je součástí právě vznikajícího rezidenčního projektu Barrandez-vous s nadčasovou architekturou, kvalitním vybavením, nízkou energetickou náročností a především zcela novým parkem vytvořeným renomovaným zahradním atelierem Flera.
Plánovaný termín dokončení 4. čtvrtletí 2022. Záloha na smlouvu budoucí jen 10% z kupni ceny bytu.

Plochu jednotky ve 3. podlaží bude tvořit obývací pokoj s přípravou na kuchyňskou linku a přístupem na střešní terasu, ložnice, koupelna s WC, šatna a předsíň. Z obou pokojů půjde vstoupit na lodžii s výhledem do parku.

Interiér bude dokončen v kvalitním standardu zahrnujícím velkoformátová okna, dřevěnou třívrstvou podlahu (výběr ze 3 odstínů), povrch lodžie z dřevěného roštu, velkoformátové obklady, designovou sanitu od předních výrobců, bezpečnostní vstupní dveře, interiérove dveře volitelné z několika barevných variant. Garážové stání a sklep lze volitelně přikoupit (není podmínkou).

Projekt se stane součástí čtvrti Barrandov s kompletní nabídkou služeb. V bezprostřední blízkosti funguje mateřská a základní škola, supermarkety, pošta, drogerie, restaurace, poliklinika, lékárna nebo bankomaty. K tramvajové zastávce je to cca 5 minut chůze, ještě blíže je autobusová zastávka. Cesta ke stanici metra Smíchovské nádraží trvá tramvají necelých 10 minut. Pro cesty autem je výhodou rychlé napojení na Pražský okruh a Jižní spojku. Čtvrť zpříjemňuje blízkost dvou rozlehlých parků, Prokopského a Dalejského údolí z jedné strany a Radotínsko-Chuchelského háje z druhé.

Prodejní plocha bytu dle OZ 60,77 m2, lodžie 9,42 m2, terasa 12,63 m2, střešní terasa 27,24 m2.

Pro kompletní přehled jednotek kontaktujete naši kancelář.

Prodejní cena 8 665 000 Kč / 337 422 €
Celková plocha 110 m2
Terasa 40 m2
Lodžie 9 m2
Parkování Garážové stání lze přikoupit
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37828
Informace o projektu BARRANDEZ-VOUS

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.