Byt 3 + kk, Mýtna, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 3 + kk, Mýtna, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 3 + kk, Mýtna, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 3 + kk, Mýtna, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 3 + kk, Mýtna, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 3 + kk, Mýtna, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 3 + kk, Mýtna, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 3 + kk, Mýtna, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 3 + kk, Mýtna, Staré Mesto - Bratislava I | 9
Byt 3 + kk, Mýtna, Staré Mesto - Bratislava I | 10

Byt 3 + kk

Interiér 80 m2, balkon 5 m2, lodžie 6 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Mýtna

11 130 750 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Designový byt 3 + kk s lodžií a balkonem, zařízený ve vysokém standardu, je situován v novostavbě Blumentál v Mýtné ulici na Starém Městě. Vkusně a moderně zařízený interiér byl navržen architektem, byt se prodává se zařízením.

Plocha bytu ve 4. podlaží se dispozičně dělí na vstupní halu s rafinovaně navrženými úložnými prostory, obývací pokoj spojený s jídelnou, plně vybavenou kuchyní a vstupem na balkon, 2 samostatné ložnice, z toho jedna se šatnou a lodžií, dále koupelnu (vana, walk-in sprchový kout, toaleta) a hostinskou toaletu s umyvadlem.

Ke standardu patří hliníková okna s vnějšími elektricky ovládanými roletami, stropní chlazení, kuchyňské spotřebiče Siemens (myčka nádobí, kávovar, lednička, varná deska). Parkovací místo je k dispozici přímo v suterénu domu za příplatek.

Byt leží v blízkosti centra a přináší výhodu rychlé dostupnosti služeb, úřadů, kulturních i vzdělávacích institucí. Poloha umožňuje snadný nájezd na rychlostní silnice do všechn směrů, přímou cestu na letiště, blízkost železničního a autobusové nádraží. Zastávky tramvají, autobusů a trolejbusů se nacházejí přímo u budovy. Přízemí bytového domu slouží jako obchodní pasáž s restaurací.

Interiér 80,24 m2, lodžie 5,91 m2, balkon 5,28 m2.

K bytu je možné dokoupit parkovací místo v suterénu domu za 35 000 eur.

Prodejní cena 11 130 750 Kč / 425 000 €
Celková plocha 91 m2
Balkon 5 m2
Lodžie 6 m2
Parkování Parkovací stání za příplatek 35 000 eur.
Sklep Ne
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37986

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.