Byt 5 + kk, Lindleyova, Dejvice - Praha 6 | 1
Byt 5 + kk, Lindleyova, Dejvice - Praha 6 | 2
Byt 5 + kk, Lindleyova, Dejvice - Praha 6 | 3
Byt 5 + kk, Lindleyova, Dejvice - Praha 6 | 4
Byt 5 + kk, Lindleyova, Dejvice - Praha 6 | 5
Byt 5 + kk, Lindleyova, Dejvice - Praha 6 | 6
Byt 5 + kk, Lindleyova, Dejvice - Praha 6 | 7
Byt 5 + kk, Lindleyova, Dejvice - Praha 6 | 8
Byt 5 + kk, Lindleyova, Dejvice - Praha 6 | 9
Byt 5 + kk, Lindleyova, Dejvice - Praha 6 | 10
Byt 5 + kk, Lindleyova, Dejvice - Praha 6 | 11
Byt 5 + kk, Lindleyova, Dejvice - Praha 6 | 12
3 parkovací stání, terasa 200 m2

Byt 5 + kk

Interiér 180 m2, terasa 214 m2

Praha 6, Dejvice, Lindleyova

39 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Velmi prostorný, nadstandardně vybavený mezonetový rodinný byt s ohromnou terasou a úchvatnými přímými výhledy na památkovou zónu u vrchu Baba s vyhlídkou. Byt je umístěn v nejvyšších podlažích rezidenčního komplexu Podbaba v oblíbené čtvrti Praha 6 - Dejvice s kompletní občanskou vybaveností, množstvím zeleně a skvělým spojením do centra.

Vstupní úroveň (6. NP) tvoří obytný prostor propojený s kuchyní, jídelnou a zimní zahradou, na niž navazuje 200metrová terasa. Dále je zde pracovna, prádelna, komora se zabudovaným trezorem, toaleta s umyvadlem a předsíň se schodištěm do patra. Zde je klidová zóna obsahující hlavní ložnici s en-suite koupelnou a východně orientovanou terasou, další 2 ložnice, hlavní koupelnu a šatnu.

Obytné místnosti jsou klimatizované, ve všech pokojích jsou dřevěné parkety, na chodbách, v koupelnách a technickém zázemí velkoformátová designová dlažba a obklady v industriálním stylu. Prostorná kuchyně je vybavena spotřebiči Miele a žulovou pracovní deskou. Vytápění je zajištěno centrálně. V kupní ceně je zahrnut veškerý vestavený nábytek, sklep, 2 garážová stání a 1 venkovní stání.

Rezidenční komplex vytvořený na místě bývalé sladovny je součástí klidné lokality pod slunnou strání kopce Baba. Okolí nabízí široké možnosti pěších i cyklistických výletů: podél Vltavy, do Šáreckého údolí i lesoparku Stromovka. V bezprostřední blízkosti funguje supermarket a další obchody, restaurace nebo sportovní centrum, v pěším dosahu je mateřská i základní škola a vysokoškolský kampus, v krátké dojezdové vzdálenosti jsou mezinárodní školy Riverside Prague nebo ISP. Pár kroků od domu se nachází tramvajová, autobusová i vlaková zastávka, cesta do centra je otázkou pár minut.

Interiér 180,2 m2, terasa 204,9 m2, balkon 8,5 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 39 900 000 Kč / 1 554 949 €
Celková plocha 393 m2
Terasa 214 m2
Parkování Dvě garážová a jedno venkovní parkovací stání.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38070

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.