Byt 2 + kk, Zvěřinova, Strašnice - Praha 3 | 1
Byt 2 + kk, Zvěřinova, Strašnice - Praha 3 | 2
Byt 2 + kk, Zvěřinova, Strašnice - Praha 3 | 3
Byt 2 + kk, Zvěřinova, Strašnice - Praha 3 | 4
Byt 2 + kk, Zvěřinova, Strašnice - Praha 3 | 5
Byt 2 + kk, Zvěřinova, Strašnice - Praha 3 | 6
Byt 2 + kk, Zvěřinova, Strašnice - Praha 3 | 7
Byt 2 + kk, Zvěřinova, Strašnice - Praha 3 | 8
Byt 2 + kk, Zvěřinova, Strašnice - Praha 3 | 9
CENA VČ. VYBAVENÍ

Byt 2 + kk

Interiér 66 m2, balkon 6 m2

Praha 3, Strašnice, Zvěřinova

7 800 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Novostavba kompletně vybaveného bytu s východně orientovaným balkonem poskytujícím nerušené výhledy do širokého okolí se nachází v 8. podlaží rezidenčního projektu Tulipa Třebešín zasazeného do sousedství vilové zástavby a několika parků na rozhraní Žižkova a Malešic.

Praktickou dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a balkonem, ložnice, prostorná předsíň s walk-in šatnou a koupelna (s vanou, WC, umyvadlem a přípojkou na pračku).

Ke standardu patří plastová okna, laminátové podlahy Parador, sanitární zařízení Villeroy & Boch, vana Kaldewei, bezpečnostní protipožární vstupní dveře a centrální vytápění. Kuchyně je německé značky Novel se spotřebiči Electrolux (varná deska indukční), praktický úložný prostor nabízí vestavná skříň v předsíni. Kupní cena zahrnuje veškeré interiérové vybavení a sklep, současný majitel je ochoten postoupit nájem parkovacího stání v podzemní garáži přímo v domě.

Rezidenční projekt byl vystavěn v r. 2017 u vilové čtvrti Třebešín vedle parku Jiřího Kahena, v pěším dosahu rozlehlého revitalizovaného Malešického parku. V blízkosti funguje několik sportovišť včetně tenisových kurtů, přímo u domu bude brzy dokončen supermarket. Dopravní spojení zajišťují autobusy, cesta do centra (k přestupní stanici Florenc) trvá necelou čtvrthodinu, 4 minuty jízdy je vzdálena stanice metra linky A a tramvajová zastávka Želivského.

Celková plocha 65,9 m2, balkon 5,9 m2, sklep cca 3 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 7 800 000 Kč / 299 080 €
Služby 3 000 Kč
Celková plocha 72 m2
Balkon 6 m2
Parkování Možnost pronájmu garážového parkovacího stání za 1000 Kč/měs.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38238

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.