Byt 4 + kk, Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 1
Byt 4 + kk, Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 2
Byt 4 + kk, Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 3
Byt 4 + kk, Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 4
Byt 4 + kk, Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 5
Byt 4 + kk, Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 6
Byt 4 + kk, Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 7
Byt 4 + kk, Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 8

Byt 4 + kk

Interiér 90 m2, balkon 9 m2

Bratislava IV, Hlavní město Bratislava

6 758 236 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nadčasové bydlení zasazené do bratislavské čtvrti v Záhorské Bystřici nabízí nově vznikající rezidenční projekt Hillside s výhledem na Malé Karpaty, který spojuje výhody novostavby v moderním designu s progresivní filigránskou technologií výstavby. Klidná a tichá lokalita bez městského ruchu, nedaleko lesů a zároveň na okraji Bratislavy i na dosah kompletní občanské vybavenosti. Předpokládaný termín kolaudace 09/2021.

Interiér čtyřpokojového bytu bude tvořit obývací pokoj s kuchyní a jídelní částí, 3 ložnice, koupelna s vanou a toaletou, samostatná toaleta a vstupní chodba s walk-in šatnou. Z obývacího pokoje a 1 ložnice vede vstup na prostorný balkon.

Vybavení holobytu bude zahrnovat francouzská hliníková okna s izolačními trojskly, podlahové vytápění a fancoil stropní chlazení v celém bytě. Při zakoupení holobytu je možné vybrat ze dvou druhů standardů. Ke koupi bytu se vztahuje povinnost zakoupení sklepní kóje a minimálně 1 parkovacího místa v garáži.

Standard bude obsahovat přípravu na elektricky ovládané exteriérové žaluzie, laminátové podlahy, interiérové dveře, koupelnové obklady a sanitu, baterie značky KLUDI, sprchový kout se zabudovaným podlahovým žlabem/vanu, toaletu. Nadstandardní vybavení bude zahrnovat vyšší kvalitu materiálů, dřevěné podlahy, bezfalcové interiérové dveře, v koupelně větší formát dlaždic, baterie Hansgrohe.

Rezidenční komplex Hillside vzniká na kraji Záhorské Bystřice. Výhodou této lokality je klidné bydlení na okraji Bratislavy s vynikající dopravní dostupností a rychlým dosahem přírody. Čtvrť poskytuje tiché prostředí a zároveň kompletní občanskou vybavenost. V bezprostřední blízkosti se nacházejí Malé Karpaty se širokými možnostmi sportovního vyžití. Do centra města se lze rychle dopravit autem či autobusem MHD. Zastávka hromadné dopravy se nachází 150 m od domu stejně jako dětské hřiště, supermarket je vzdálen 500 metrů.

Interiér 90 m2, balkon 9 m2.

Cena nemovitosti v prevedení „white walls“ 249 900 eur (s DPH).
Cena nemovitosti ve standardu 260 669 eur (s DPH).
Cena sklepu je 1 200 eur/m2, výměry jsou k dispozici od 2 do 24 m2.
Ceny parkovacího stání jsou od 8 990 eur/ks.

Prodejní cena 6 758 236 Kč / 264 200 €
Celková plocha 99 m2
Balkon 9 m2
Parkování Garážové stání od 8 990 eur
Sklep Ano
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38254
Informace o projektu Developerský projekt

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.