Byt 3 + kk, Troja - Praha 7 | 1
Byt 3 + kk, Troja - Praha 7 | 2
Byt 3 + kk, Troja - Praha 7 | 3
Byt 3 + kk, Troja - Praha 7 | 4
Byt 3 + kk, Troja - Praha 7 | 5
Byt 3 + kk, Troja - Praha 7 | 6
Byt 3 + kk, Troja - Praha 7 | 7
Byt 3 + kk, Troja - Praha 7 | 8
Byt 3 + kk, Troja - Praha 7 | 9
Byt 3 + kk, Troja - Praha 7 | 10
Byt 3 + kk, Troja - Praha 7 | 11

Byt 3 + kk

Interiér 149 m2

Praha 7, Troja

23 800 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nově dokončený byt v kompletně zrekonstruované historické budově je součástí prémiového rezidenčního projektu, který vznikl na unikátním a zcela klidném místě přímo u Trojského zámku a vinic botanické zahrady. Parkování v podzemní garáži, bezpečí zaručené recepcí a ostrahou, blízkost přírodních památek a snadný dosah všech služeb.

Vstup do bytu se nachází v přízemí, veškeré dění se odehrává ve 2. podlaží, jehož dominantu tvoří otevřený koncept obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou. Dále je zde hlavní ložnice s en-suite koupelnou, druhá ložnice, centrální koupelna, samostatná toaleta a prostorná schodišťová hala. Standard vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, velkoplošná okna, videotelefon, velkoformátovou dlažbu a značkové vybavení v koupelnách. Součástí kupní ceny je sklep. K bytu je možné přikoupit 1-2 garážová parkovací stání.

Uzavřený rezidenční areál obklopený upravenou zelení s nonstop recepcí a ostrahou. Komplex se nachází v klidné uličce vedoucí k nové Trojské lávce, kousek od vstupu do botanické i zoologické zahrady, Trojského zámku i Stromovky. V těsné blízkosti fungují potraviny, součástí rezidence bude restaurace. Přímo v sousedství funguje oblíbená ekoškolka, v docházkové vzdálenosti je základní škola a soukromé gymnázium. Perfektní dostupnost autem zajišťuje nedaleký vjezd do tunelů Blanka, stanice metra Nádraží Holešovice je vzdálena pár minut jízdy autobusovou linkou. Do centra je možné se dostat i na kole po pohodlné cyklostezce vedoucí mimo silnice.

Podlahová plocha 149,1 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 23 800 000 Kč / 930 051 €
Celková plocha 149 m2
Parkování Možnost přikoupit 1-2 garážová parkovací stání.
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38322

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.