Byt 1 + kk, Kyje - Praha 9 | 1

Byt 1 + kk

Interiér 39 m2, zahrada 32 m2

Praha 9, Kyje

4 769 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Novostavba zahradního jednopokojového bytu se nachází v komorním projektu Riviéra Rokytka, který je zasazen do privátního tichého parku se vzrostlými stromy u přírodní studánky. Nízkoenergetická budova s výtahem, podzemní garáží a pouhými 10 bytovými jednotkami nabízí bydlení na vysoké úrovni v příjemném prostředí vilové čtvrti v části Prahy 9 – Kyje. Předpokládaný termín dokončení 2. čtvrtletí 2023.

Dispozici garsoniéry v 1. nadzemním podlaží tvoří rohová obytná místnost s přípravou na kuchyni, koupelna (s vanou, WC, umyvadlem a přípojkou na pračku) a předsíň s prostorem na vestavnou skříň. Interiér je přirozeně propojen s východně orientovanou předzahrádkou.

Byt je nabízen ve standardu Premium, zahrnujícím třívrstvé dřevěné podlahy Steier Parkett, velkoformátovou dlažbu a obklady Refin Prestigio (výběr z více variant), sprchový kout Hüppe, baterie Hansgrohe, umyvadla a toalety Villeroy & Boch, bezpečnostní vstupní dveře, lakované interiérové dveře Dextüra, plastová okna s izolačními dvojskly, domovní videotelefon. Topení bude ústřední s centrálním plynovým kotlem. Dům bude střežit kamerový systém, vstup do budovy bude na čip. K jednotce je nutné dokoupit sklep.

Součástí projektu je privátní park, blízko je do rozlehlého přírodního parku Smetanka, kterým protéká říčka Rokytka a prochází cyklostezka, po níž lze dojet až do centra metropole. Dopravní spojení zajišťují autobusy z blízké zastávky, za cca 10 minut lze dojít na železniční stanici, odkud jezdí rychlé a časté spoje na Masarykovo nádraží. Nedaleko je poliklinika, velké obchodně-zábavní centrum Černý Most, plavecký bazén a další sportoviště. Pro cesty autem je výhodou snadné napojení na Jižní spojku.

Podlahová plocha 38,8 m2, předzahrádka 32 m2.

Vizualizace jsou pouze ilustrativní.

Prodejní cena 4 769 000 Kč / 186 362 €
Celková plocha 39 m2
Zahrada 32 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38384

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.