Byt 2 + kk, Kyje - Praha 9 | 1

Byt 2 + kk

Interiér 57 m2, zahrada 34 m2

Praha 9, Kyje

6 687 200 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Novostavba bytu s předzahrádkou je součástí komorního projektu Riviéra Rokytka, zasazeného do privátního tichého parku se vzrostlými stromy u přírodní studánky. Nízkoenergetická budova s výtahem, podzemní garáží a pouhými 10 bytovými jednotkami nabízí bydlení na vysoké úrovni v příjemném prostředí vilové čtvrti v části Prahy 9 – Kyje. Předpokládaný termín dokončení 2. čtvrtletí 2023.

Dispozici jednotky v přízemí tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyni, ložnice, koupelna (s vanou), samostatná toaleta, komora a předsíň s prostorem na vestavnou skříň. Z obou pokojů lze vstoupit na jižně orientovanou předzahrádku.

Byt je nabízen ve standardu Premium, zahrnujícím třívrstvé dřevěné podlahy Steier Parkett, velkoformátovou dlažbu a obklady Refin Prestigio (výběr z více variant), sprchový kout Hüppe, baterie Hansgrohe, umyvadla a toalety Villeroy & Boch, bezpečnostní vstupní dveře, lakované interiérové dveře Dextüra, plastová okna s izolačními dvojskly, domovní videotelefon. Topení bude ústřední s centrálním plynovým kotlem. Dům bude střežit kamerový systém, vstup do budovy bude na čip. K jednotce je nutné dokoupit garážové stání a sklep.

Součástí projektu je privátní park, blízko je do rozlehlého přírodního parku Smetanka, kterým protéká říčka Rokytka a prochází cyklostezka, po níž lze dojet až do centra metropole. Dopravní spojení zajišťují autobusy, za cca 10 minut lze dojít na železniční zastávku, odkud jezdí rychlé a časté spoje na Masarykovo nádraží. Nedaleko je poliklinika, velké obchodně-zábavní centrum Černý Most, plavecký bazén a další sportoviště. Pro cesty autem je výhodou snadné napojení na Jižní spojku.

Podlahová plocha 56,8 m2, předzahrádka 34 m2.

Vizualizace jsou pouze ilustrativní.

Prodejní cena 6 687 200 Kč / 261 321 €
Celková plocha 57 m2
Zahrada 34 m2
Parkování Garážové stání za příplatek
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38385

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.