Byt 3 + kk, Žižkov - Praha 3 | 1
Byt 3 + kk, Žižkov - Praha 3 | 2
Byt 3 + kk, Žižkov - Praha 3 | 3
Byt 3 + kk, Žižkov - Praha 3 | 4
Byt 3 + kk, Žižkov - Praha 3 | 5
Byt 3 + kk, Žižkov - Praha 3 | 6
Byt 3 + kk, Žižkov - Praha 3 | 7
Byt 3 + kk, Žižkov - Praha 3 | 8

Byt 3 + kk

Interiér 77 m2

Praha 3, Žižkov

9 300 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Moderní mezonetový byt ve vysokém standardu právě vzniká v secesním bytovém domě bez výtahu v klidné boční ulici čtvrti Žižkov nedaleko parku na Vítkově. Možnost kompletního vybavení dle architektonického návrhu. Předpokládaný termín dokončení 6/2021. Cena je vč. DPH. Možnost dokoupení sklepa.

Ve vstupní úrovni
ve 4. podlaží je umístěn velký obytný prostor s přípravou na kuchyni, předsíň a samostatná toaleta. V podkroví se nachází 2 ložnice, koupelna s walk-in sprchovým koutem, podlahovým vytápěním a toaletou a šatna.

K vysokému standardu vybavení budou patřit dubové olejované parkety, velkoformátová dlažba a obklady v dekoru bílého mramoru a šedého kamene doplněné o hexagonovou mozaiku, sanita značek Vitra, Sapho, Laufen a Hansgrohe, bílé kazetové interiérové dveře, vstupní nehořlavé dveře v historizujícím stylu, klasická historizující okna Nenadal, ateliérová okna s hliníkovými rámy a trojskly, střešní okna Velux, ocelové schodiště s dubovými nášlapy a příprava na rozvod klimatizační jednotky. V případě zájmu je možné zajistit kompletně vybavený interiér vytvořený ve spolupráci s renomovaným architektonickým studiem.

Menší secesní dům stojí v jednosměrné ulici kousek od parku na vrchu Vítkov, v místě s veškerými službami a snadnou dostupností MHD. V okolí se nachází mateřská a základní škola i gymnázium, kavárny, supermarket, malé obchody či pošta, blízko je Žižkovské divadlo J. Cimrmana i legendární tunel pro pěší a cyklisty propojující Žižkov s další trendy čtvrtí Karlínem. Kousek od domu je zastávka autobusu, kterým se lze dostat k přestupní stanici metra Florenc, 5 minut chůze je vzdálena tramvajová zastávka.

Interiér 77 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 9 300 000 Kč / 364 706 €
Celková plocha 77 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38506
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.