Byt 5 + kk, Holešovice - Praha 7 | 1
Byt 5 + kk, Holešovice - Praha 7 | 2
Byt 5 + kk, Holešovice - Praha 7 | 3
Byt 5 + kk, Holešovice - Praha 7 | 4
Byt 5 + kk, Holešovice - Praha 7 | 5
Byt 5 + kk, Holešovice - Praha 7 | 6
Byt 5 + kk, Holešovice - Praha 7 | 7
EXKLUZIVNĚ

Byt 5 + kk

Interiér 147 m2

Praha 7, Holešovice

21 950 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Projekt rodinného mezonetového bytu s velkorysou výměrou 147 m2 bude realizován v nejvyšších podlažích prvorepublikového bytového domu s výraznou rondokubistickou fasádou, 15 bytovými jednotkami a privátní zahradou se vzrostlými stromy ve vnitrobloku. Dům stojí v boční jednosměrné ulici v atraktivní lokalitě Letná jen pár kroků od Stromovky. Dokončení interiéru do 12 měsíců od uzavření smlouvy.

Návrh dispozice od renomovaného architektonického studia počítá ve vstupní úrovni (v 7. podlaží) s velkým obývacím pokojem s přípravou na kuchyni, ložnicí s en-suite koupelnou, dalšími 2 ložnicemi (orientovanými do vnitrobloku), koupelnou, 2 samostatnými toaletami, komorou a předsíní. V podkroví na galerii je plánována pracovna/ložnice s koupelnou.

Byt bude dokončen včetně podlahových krytin z masivních dubových lamel, povrchů koupelen a toalet i sanitárního vybavení, vstupních a interiérových dveří, zabudovaného osvětlení nebo vestavných skříní uvedených v půdorysných plánech. Interiér budou prosvětlovat velká ateliérová okna. Součástí vybavení nebude kuchyňská linka nebo spotřebiče. Topení bude zajištěno plynovým kotlem se zásobníkem TUV, bude zde také příprava na klimatizaci. Budova byla postavena ve 20. letech 20.století významným stavitelem Václavem Nekvasilem, je pěkně udržovaná a má moderní prosklený výtah.

Oblíbená část Prahy 7 Letná s jedinečnou atmosférou nabízí veškerý komfort. Služby na vysoké úrovni, množství zeleně, kulturní vyžití i blízkost centra. 2 minuty chůze od domu je Veletržní palác, artové kino Bio Oko nebo obchodní centrum Stromovka. V pohodlném dosahu je tramvajová zastávka, mateřské a základní školy i gymnázium. Čtvrť obklopují dva velké parky: Stromovka a Letenské sady.

Interiér 147 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 21 950 000 Kč / 863 493 €
Celková plocha 147 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38521
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.