Byt 2 + kk, U Kněžské louky, Žižkov - Praha 3 | 1
Byt 2 + kk, U Kněžské louky, Žižkov - Praha 3 | 2
Byt 2 + kk, U Kněžské louky, Žižkov - Praha 3 | 3
Byt 2 + kk, U Kněžské louky, Žižkov - Praha 3 | 4
Byt 2 + kk, U Kněžské louky, Žižkov - Praha 3 | 5
Byt 2 + kk, U Kněžské louky, Žižkov - Praha 3 | 6
Byt 2 + kk, U Kněžské louky, Žižkov - Praha 3 | 7
Byt 2 + kk, U Kněžské louky, Žižkov - Praha 3 | 8
Byt 2 + kk, U Kněžské louky, Žižkov - Praha 3 | 9
Byt 2 + kk, U Kněžské louky, Žižkov - Praha 3 | 10
Byt 2 + kk, U Kněžské louky, Žižkov - Praha 3 | 11

Byt 2 + kk

Interiér 50 m2, balkon 6 m2

Praha 3, Žižkov, U Kněžské louky

Krásně prosvětlený útulný byt s balkonem se nachází ve 2. podlaží funkcionalistického bytového domu stojícího v jednosměrné ulici lemované vzrostlými stromy nedaleko revitalizovaného parku a sadu Třešňovka, na snadno dostupném místě s kompletní nabídkou služeb včetně mnoha sportovišť.

Dispozici tvoří otevřená plocha obývacího pokoje s kuchyní, jídelnou, zádveřím a vstupem na balkon, ložnice a koupelna se dvěma okny.

Byt byl v r. 2018 citlivě zrekonstruován, na podlaze obytných místností je masivní borovice bělená severským lakem, v koupelně je betonová podlaha. Okna jsou původní špaletová repasovaná (v koupelně nová). Bezúchytková kuchyňská linka německé značky Schüller žulovou pracovní desku a vestavné spotřebiče Siemens, koupelnové vybavení je značek Duravit a Grohe, toaleta má bidetovou spršku. Vytápění plynovým kondenzačním kotlem Vaillant.

V bezprostředním okolí funguje vše potřebné: supermarkety a další obchody, pošta, lékárna. Široké možnosti sportovního vyžití poskytují blízké tenisové kurty, víceúčelová sportovní hala, venkovní posilovna nebo fotbalové hřiště, daleko není ani do sportovně rekreačního areálu Pražačka. K procházkám či běhu lákají okolní parky – sad Třešňovka nebo lesopark Na Krejcárku, který je propojen s velkým parkem na Vítkově. Přímo v ulici byl v loňském roce zrevitalizován park s dětským hřištěm. Dopravní spojení zajišťují autobusy stavící kousek od domu, díky nimž se lze rychle dostat ke stanici metra Vysočanská, nebo tramvaje, jejichž zastávka je vzdálena 5 minut chůze. Cesta do centra tramvají zabere okolo 15 minut.

Podlahová plocha 49,74 m2, balkon 5,5 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 55 m2
Balkon 6 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38735

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.