Byt 2 + 1, Příčná , Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + 1, Příčná , Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + 1, Příčná , Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + 1, Příčná , Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + 1, Příčná , Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + 1, Příčná , Nové Město - Praha 1 | 6
Byt 2 + 1, Příčná , Nové Město - Praha 1 | 7
Byt 2 + 1, Příčná , Nové Město - Praha 1 | 8
Byt 2 + 1, Příčná , Nové Město - Praha 1 | 9

Byt 2 + 1

Interiér 63 m2

Praha 1, Nové Město, Příčná

10 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Byt upravený do vysokého standardu dnešního bydlení, kde zároveň zůstaly zachovány a citlivě zrenovovány původní řemeslné prvky, leží ve 2. podlaží klasického menšího cihlového domu v jednosměrné ulici blízko Novoměstské radnice na Karlově náměstí.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj s přípravou na kuchyňskou linku, hlavní ložnici s en-suite koupelnou (walk-in sprchový kout), druhou ložnici, koupelnu (vana se sprchovou zástěnou, přípojka na pračku), samostatnou toaletu (s bidetovou sprškou), chodbu a předsíň.

Interiér je po právě dokončené rekonstrukci. Podlaha je masivní dřevěná, okna a dveře jsou původní repasované. Koupelny mají designové podomítkové baterie, velkoformátové obklady a otopné žebříky, na toaletě je podlahové vytápění. Vytápění plynové, ohřev vody elektrickým bojlerem. Přístup k bytu je po krásném točitém schodišti, výtah zde není. K jednotce přísluší sklep. Parkování je možné v zóně pro rezidenty před domem.

Okolí vyniká množstvím kaváren a restaurací, v dosahu jsou však i služby k běžnému životu: obchody, základní škola nebo gymnázium, lékaři a úřady, blízko je také do několika divadel a kin. Do 5 minut chůze je vzdálena tramvajová zastávka, ke stanici metra lze dojít během cca 7 minut procházkou přes Karlovo náměstí s parkovou úpravou. V pěším dosahu je Václavské náměstí, náměstí I. P. Pavlova i několik parků, například Františkánská zahrada, Žofín, Kateřinská zahrada nebo Botanická zahrada UK.

Interiér 62,8 m2, sklep 2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 10 900 000 Kč / 421 663 €
Služby 2 079 Kč
Celková plocha 63 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38904

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.