Byt 2 + kk, Novovysočanská, Libeň - Praha 9 | 1
Byt 2 + kk, Novovysočanská, Libeň - Praha 9 | 2
Byt 2 + kk, Novovysočanská, Libeň - Praha 9 | 3
Byt 2 + kk, Novovysočanská, Libeň - Praha 9 | 4
Byt 2 + kk, Novovysočanská, Libeň - Praha 9 | 5
Byt 2 + kk, Novovysočanská, Libeň - Praha 9 | 6
Byt 2 + kk, Novovysočanská, Libeň - Praha 9 | 7
Byt 2 + kk, Novovysočanská, Libeň - Praha 9 | 8
Byt 2 + kk, Novovysočanská, Libeň - Praha 9 | 9
Byt 2 + kk, Novovysočanská, Libeň - Praha 9 | 10
Byt 2 + kk, Novovysočanská, Libeň - Praha 9 | 11
EXKLUZIVNĚ

Byt 2 + kk

Interiér 40 m2, balkon 12 m2

Praha 9, Libeň, Novovysočanská

6 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Příjemně světlý byt s prostorným balkonem a garážovým stáním, kompletně vybavený v duchu současných trendů, je součástí projektu Bydlení na Krejcárku dokončeného v r. 2019. Bytový komplex s množstvím upravených zelených ploch je zasazen do stráně na rozhraní Libně a Žižkova v blízkosti sportovišť a je v pohodlném dosahu MHD. Cena zahrnuje 15% daň z přidané hodnoty a po jejím odpočtu bude cena činit 6.000.000,- Kč.

Plochu bytu v 5. podlaží tvoří obývací pokoj s kuchyní, ložnice, předsíň a koupelna. Oba pokoje mají francouzskými okny vstup na severozápadně orientovaný krytý velký balkon.

Ke standardu patří plastová okna, požárně bezpečnostní dveře s bezpečnostním kováním, digitální audiosystém s přípravou na videotelefon, laminátové plovoucí podlahy, moderní datové optické rozvody, systém řízeného větrání s rekuperační jednotkou a centrální vytápění. Nová kuchyňská linka obsahuje myčku nádobí, horkovzdušnou troubu, sklokeramickou varnou desku, digestoř a lednici, v bytě jsou vestavné skříně. Kupní cena zahrnuje garážové stání, zděnou sklepní kóji a veškeré interiérové vybavení (jídelní stůl, židle, rohová rozkládací sedačka, postel boxspring, konferenční stolek). Obyvatelé mohou využívat kočárkárnu, v garážích funguje dobíjení elektromobilů. Společné prostory jsou střeženy kamerovým systémem.

Dům stojí v lokalitě, kde se potkává zelená část Žižkova s průmyslovou Libní, která prochází postupnou revitalizací. Přímo u komplexu je autobusová zastávka (obsluhovaná i nočním spojem), cca 10 minut chůze je vzdálena tramvajová zastávka. Kousek je do lesa na Krejcárku, na nějž navazuje park na vrchu Vítkov. Nedaleko se nachází oblíbený sportovně-rekreační areál Pražačka (s krytým i venkovním bazénem a posilovnou), tenisové kurty nebo sportovní hala.

Interiér 40,6 m2, balkon 11,6 m2, sklep 4,1 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 6 900 000 Kč / 269 637 €
Celková plocha 52 m2
Balkon 12 m2
Parkování Garážové stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38929

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.