Byt 2 + kk, Klímova, Radlice - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Klímova, Radlice - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Klímova, Radlice - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Klímova, Radlice - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Klímova, Radlice - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Klímova, Radlice - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, Klímova, Radlice - Praha 5 | 7
Byt 2 + kk, Klímova, Radlice - Praha 5 | 8
Byt 2 + kk, Klímova, Radlice - Praha 5 | 9
Byt 2 + kk, Klímova, Radlice - Praha 5 | 10
Byt 2 + kk, Klímova, Radlice - Praha 5 | 11
Byt 2 + kk, Klímova, Radlice - Praha 5 | 12
EXKLUZIVNĚ

Byt 2 + kk

Interiér 59 m2, terasa 8 m2

Praha 5, Radlice, Klímova

8 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Moderní slunný byt s velkým balkonem a pěkným výhledem do parku i na unikátní zelenou budovu centrály ČSOB od uznávaného architekta Josefa Pleskota se nachází ve 3. podlaží uzavřeného obytného komplexu Rezidence Panorama s nonstop ostrahou a parkováním v klidné bezpečné neprůjezdné oblasti na rozhraní Smíchova a Radlic s množstvím zeleně.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnici, koupelnu (se sprchovým koutem a toaletou) a vstupní halu. Jižně orientovaná terasa je přístupná z obou pokojů. Velké posuvné dveře umožňují vytvořit v interiéru jednolitý vzdušný prostor.

Součástí standardu jsou dřevěné podlahy, dřevěná eurookna, bezpečnostní vstupní dveře, videotelefon a alarm. K jednotce přísluší sklep, majitelé mohou využívat kolárnu a sušárnu. Vstup do budovy je na čip. Kupní cena zahrnuje venkovní parkovací stání.

Příjemná lokalita se rozkládá v pěším dosahu stanice metra a zastávky tramvaje Radlická, kam lze dojet také autobusem. Blízko je k plaveckému bazénu, sportovního centra nebo na tenisové kurty, 2 minuty metrem je vzdáleno nové multifunkční centrum Waltrovka se supermarketem, lékařskými i dalšími službami, 4 minuty metrem trvá cesta na smíchovský Anděl. Okolí vyniká množstvím zelených ploch, přímo u domu je park Na Farkáně, daleko není například Paví vrch, park Waltrovka, zahrada Santoška či kopec Brabenec, procházkou lze dojít i na Děvín a do Prokopského údolí.

Interiér 59,3 m2, terasa 7,6 m2, sklep 2,4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 8 500 000 Kč / 328 820 €
Služby 4 477 Kč
Celková plocha 67 m2
Terasa 8 m2
Parkování Venkovní parkovací stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38957

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.