Byt 3 + kk, Náprstkova, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 3 + kk, Náprstkova, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 3 + kk, Náprstkova, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 3 + kk, Náprstkova, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 3 + kk, Náprstkova, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 3 + kk, Náprstkova, Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 3 + kk, Náprstkova, Staré Město - Praha 1 | 7
Byt 3 + kk, Náprstkova, Staré Město - Praha 1 | 8
Byt 3 + kk, Náprstkova, Staré Město - Praha 1 | 9
Byt 3 + kk, Náprstkova, Staré Město - Praha 1 | 10
Byt 3 + kk, Náprstkova, Staré Město - Praha 1 | 11
Byt 3 + kk, Náprstkova, Staré Město - Praha 1 | 12
EXKLUZIVNĚ

Byt 3 + kk

Interiér 83 m2

Praha 1, Staré Město, Náprstkova

18 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Útulně zařízený byt se silným geniem loci je součástí původně renesančního pavlačového domu s barokní a klasicistní dostavbou a s gotickými sklepy stojícího v srdci Starého Města blízko Karlova mostu a Smetanova nábřeží s krásným výhledem na Hradčany.

Plocha bytové jednotky ve 3. podlaží je rozdělena na obývací pokoj s otevřenou kuchyní, západní ložnici s en-suite koupelnou, východní ložnici s oknem do vnitrobloku, předsíň, koupelnu s WC, úklidovou místnost/prádelnu, komoru a halu vytvořenou z pavlače.

Byt je po právě dokončené kompletní a precizně provedené rekonstrukci, při které bylo zachováno co nejvíce historických prvků (případně vyrobeny jejich věrné repliky), přidány moderní technologie a interiér byl pečlivě zařízen se smyslem pro detail. Nová velká kuchyňská linka je vybavena žulovou deskou Shivakashi a vestavnými spotřebiči včetně výkonné tiché digestoře. Špaletová okna mají izolační dvojskla zajišťují dokonalou zvukovou izolaci. K původním prvkům patří restaurované dřevěné obložení a některé interiérové kazetové dveře s obložkami, na podlahách jsou repliky původních parket kladených do vídeňského kříže. Na restaurované částečně prosklené pavlači lze obdivovat nádherné repliky původních leptaných skel. V odvětrávaných koupelnách jsou obklady a dlažby v elegantní černobílé kombinaci mramoru Carrara a Nero Marquina, zařizovací předměty značky Villeroy & Boch, sprchové vany z litého mramoru. Interiér je zařízen zrestaurovaným historickým nábytkem, historickými lustry z první republiky a vestavnými skříněmi. Chlazení všech pokojů pomocí špičkové tiché klimatizace Panasonic, v ložnicích jsou tzv. kanálové jednotky zabudované do podhledu. Vytápění zajišťuje plynový kotel Junkers s ekvitermní regulací, litinové radiátory jsou nové s programovatelnými termoelektrickými hlavicemi. V bytě je také nová elektroinstalace, datové rozvody a rozvody STA/SAT v každé obytné místnosti a příprava na zabezpečovací systém. Dům je bez výtahu a má novou fasádu vnitrobloku, zrekonstruované podlahy na chodbách z terazza, nové rozvody plynu, kanalizace, elektroinstalace, domovní přístupový systém na čipy a kamerový systém se záznamem. Dům se nachází v klidné ulici s minimální automobilovou dopravou, kde vjezd je povolen pouze obsluze (rezidentům).

Atraktivní lokalita v blízkosti Klementina, Karlova mostu nebo kulturního centra Pražská křižovatka nabízí široký výběr z restaurací a kaváren, divadla a galerie. Věci denní potřeby lze nakoupit v blízkém obchodním centru Quadrio. Místo je perfektně dostupné, kousek od domu je tramvajová zastávka, v pěším dosahu stanice linky A Staroměstská i linky B Národní třída. Procházkou přes Karlův most je možné dojít do parku na Kampě, daleko není ani na zelený Střelecký ostrov nebo Žofín.

Interiér dle zaměřění 82,88 m2, dle prohlášení vlastníka 77,2 m2, sklep 2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 18 900 000 Kč / 730 858 €
Služby 3 600 Kč
Celková plocha 83 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39002

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.