Byt 1 + kk, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 1
Byt 1 + kk, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 2
Byt 1 + kk, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 3
Byt 1 + kk, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 4
Byt 1 + kk, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 5
Byt 1 + kk, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 6
Byt 1 + kk, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 7
Byt 1 + kk, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 8
Exkluzivně

Byt 1 + kk

Interiér 55 m2, terasa 16 m2

Praha 8, Karlín, Křižíkova

8 200 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Jednopokojový klimatizovaný byt s terasou a garážovým stáním se nachází v přízemí bytového domu vystavěného v r. 2009 v oblíbené čtvrti Karlín v širším centru metropole. Místo nabízí vše potřebné v dosahu, množství zeleně, cyklostezky, kavárny, bistra i bohaté kulturní vyžití.

Jednotka v přízemí se skládá z hlavní obytné místnosti s kuchyňským koutem, 15metrové terasy, koupelny s WC a vstupní chodby.

V projektu byly využity nadstandardní materiály a vybavení, podlahy jsou dřevěné plovoucí (v koupelně italská keramická dlažba), okna „od podlahy ke stropu“ mají hliníkové rámy, izolační dvojskla a venkovní rolety. Optimální teplotu i v horkých dnech zajišťuje klimatizace. Vstupní dveře jsou bezpečnostní. Kupní cena zahrnuje sklep a garážové stání.

Trendy čtvrť Karlín, která dokáže funkčně zkombinovat městskou památkovou zónu se současným životním stylem, umožňuje pohodlné bydlení v blízkosti centra. Své si zde najdou milovníci dobrého jídla i pití, příznivci aktivního odpočinku i kultury. V těsné blízkosti domu se nachází multifunkční prostor Forum Karlín, nedaleko je také Invalidovna, kterou brzy čeká architektonicky zajímavá dostavba s koncertním sálem a prostorem pro zdejší bohatý komunitní život. Dopravní spojení je snadné díky lince metra B i tramvajovým spojům, do centra lze bez potíží dojet na skútru či na kole nebo dojít pěšky. Lokalitu ještě zpříjemňují parky, upravená náměstí se zelení a ulice lemované stromořadími.

Interiér 54,5 m2, terasa 15,5 m2, sklep 2,6 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 8 200 000 Kč / 321 569 €
Celková plocha 71 m2
Terasa 16 m2
Parkování Garážové stání
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39081

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.