Byt 3 + kk, Českomalínská, Bubeneč - Praha 6 | 1
Byt 3 + kk, Českomalínská, Bubeneč - Praha 6 | 2
Byt 3 + kk, Českomalínská, Bubeneč - Praha 6 | 3
Byt 3 + kk, Českomalínská, Bubeneč - Praha 6 | 4
Byt 3 + kk, Českomalínská, Bubeneč - Praha 6 | 5
Byt 3 + kk, Českomalínská, Bubeneč - Praha 6 | 6
Byt 3 + kk, Českomalínská, Bubeneč - Praha 6 | 7

Byt 3 + kk

Interiér 123 m2, terasa 3 m2

Praha 6, Bubeneč, Českomalínská

24 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Pěkný, výjimečně světlý mezonetový byt s terasou a parkovacím stáním, připomínající lofty v New Yorku, právě vzniká v historickém bytovém domě s výtahem a opravenou fasádou v oblíbené lokalitě Prahy 6 na pomezí Bubenče a Dejvic, na klidném a dobře dostupném místě nedaleko Stromovky. Předpokládaný termín dokončení září 2021.

Ve vstupní úrovni (v 5. podlaží domu) je 1 ložnice s koupelnou, v podkroví je prostorný obývací pokoj s kuchyní a druhá ložnice. Na galerii v mezipatře je zasazena pracovna. Okna pokojů poskytují výhledy na Bubeneč, Troju a ZOO, terasa nabízí panoramatický výhled na vilovou čtvrť Hanspaulka a na kampus ČVUT.

Byt bude dokončen ve vysokém standardu zahrnujícím mj. klimatizaci, kuchyňskou linku s varným ostrůvkem, velkoplošná hliníková nebo dřevěná okna s trojskly a elektricky ovládanými předokenními žaluziemi, sanitu Hansgrohe, italskou velkoformátovou dlažbu a mozaiku značky Imola Azuma, třívrstvé dubové parketové podlahy norského výrobce Boen a podlahové vytápění doplněné radiátory v antracitové barvě (zdroj tepla plynový kotel Vaillant se zásobníkem TUV). K bytu přísluší parkovací stání.

Dům stojí v klidné boční ulici u parku v bezpečné diplomatické čtvrti. Pár minut chůze je vzdáleno několik mateřských škol (státních i soukromých) i základní škola a mezinárodní Riverside School Prague - Junior High, stejně blízko je vstup do Královské obory Stromovka. V blízkosti je autobusová zastávka, kde staví spoje ke stanici metra Hradčanská nebo Dejvická. Tyto obě stanice jsou i v docházkové vzdálenosti stejně jako tramvajová zastávka, pro cesty autem je výhodou snadný vjezd do tunelů. Daleko není do supermarketu, na farmářské trhy, do Dejvického divadla, divadla Semafor, na dětská hřiště nebo třeba do galerie v Pelléově vile.

Interiér 123 m2, terasa 3 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 24 000 000 Kč / 935 308 €
Celková plocha 126 m2
Terasa 3 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB F
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39229
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.