Byt 3 + 1, Budovateľská, Ružinov - Bratislava II | 1
Byt 3 + 1, Budovateľská, Ružinov - Bratislava II | 2
Byt 3 + 1, Budovateľská, Ružinov - Bratislava II | 3
Byt 3 + 1, Budovateľská, Ružinov - Bratislava II | 4
Byt 3 + 1, Budovateľská, Ružinov - Bratislava II | 5
Byt 3 + 1, Budovateľská, Ružinov - Bratislava II | 6
Byt 3 + 1, Budovateľská, Ružinov - Bratislava II | 7
Byt 3 + 1, Budovateľská, Ružinov - Bratislava II | 8
Byt 3 + 1, Budovateľská, Ružinov - Bratislava II | 9

Byt 3 + 1

Interiér 95 m2, terasa 19 m2

Bratislava II, Hlavní město Bratislava

10 182 480 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Moderní třípokojový střešní byt s terasou situovaný v nové nástavbě bytového domu nabízí příjemné bydlení v oblíbené části Ružinov - Nivy. Nástavba byla zkolaudována teprve nedávno, byt je tedy zcela nový včetně zařízení a budova je vybavena novým výtahem. Výhodou je pouze jeden sousední byt na patře, jakož i prostorná terasa s výhledem na Slavín.

Dispozici bytu ve vstupním podlaží (5. NP) tvoří obývací pokoj s jídelnou a kompletně vybavenou kuchyní s varným ostrůvkem, ložnice, koupelna s vanou a walk-in sprchovým koutem, hostinská toaleta s umyvadlem, vstupní hala s vestavěnou šatnou a komora pod schody. Horní podlaží bytu disponuje třetí pokojem/ložnicí, technickou místností a prostornou terasou s výhledem na Slavín.

Standard tvoří dřevěné podlahy, podlahové topení, hliníková okna, klimatizace značky Toshiba, vlastní plynový kotel, vstupní bezpečnostní protipožární dveře Adlo, sedačka prémiové slovenské značky Nesia.

Velmi oblíbená lokalita s 500 byty přímo u nově vznikající bratislavské obchodní čtvrti se nachází pouze 1 ulici od Starého Města. Pod domem je dětské hřiště, City Business Center, nová autobusová nádraží Nivy s nákupním centrem a další občanská vybavenost.

Interiér 95 m2, terasa 19 m2.

Prodejní cena 10 182 480 Kč / 399 000 €
Služby 124 €
Celková plocha 114 m2
Terasa 19 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39235

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.