Byt 3 + 1, Masná, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 3 + 1, Masná, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 3 + 1, Masná, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 3 + 1, Masná, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 3 + 1, Masná, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 3 + 1, Masná, Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 3 + 1, Masná, Staré Město - Praha 1 | 7
Byt 3 + 1, Masná, Staré Město - Praha 1 | 8
Byt 3 + 1, Masná, Staré Město - Praha 1 | 9
Byt 3 + 1, Masná, Staré Město - Praha 1 | 10

Byt 3 + 1

Interiér 175 m2, terasa 22 m2

Praha 1, Staré Město, Masná

56 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Zcela výjimečný, reprezentativní a neuvěřitelně prostorný podkrovní byt, zařízený směsí starožitného, designového a moderního nábytku a velkým množstvím uměleckých předmětů, leží v nejvyšším, 5. podlaží klasického bytového domu s moderním výtahem v historickém jádru metropole. Byt s částečně krytou terasou se nachází jen pár minut chůze od náměstí Republiky či Týnského chrámu na Staroměstském náměstí.

Dispoziční řešení nabízí otevřenou kuchyni, velký obývací pokoj s jídelnou, terasou a druhou, "provozní" kuchyní, dále 2 ložnice s en-suite koupelnami (jedna ložnice má i velkou vybavenou šatnu), toaletu pro hosty a prádelnu s technickým zázemím.

Interiér s nadstandardně vysokými stropy (až 5 m) prosvětluje množství francouzských i ateliérových oken a prosklené dveře. Klimatizovaná kuchyně je vybavena spotřebiči Gaggenau. Na podlahách jsou parkety a kvalitní koberce. Byt je vybaven systémem inteligentní domácnosti a zabezpečovacím zařízením napojeným na PCO, vytápění je řešeno plynovým kotlem. K jednotce přísluší sklep. Terasa částečně zastíněná pergolou nabízí možnost příjemného posezení v naprostém soukromí.

Velmi atraktivní lokalita v samém centru Prahy a zároveň v boční klidnější uličce bez koncentrace barů a nočních klubů. V sousední budově sídlí gymnázium a školka, naproti domu je střední škola a hřiště. Na dosah ruky je náměstí Republiky s obchodním domem Kotva a nákupním centrem Palladium, Staroměstské náměstí, luxusní Pařížská třída, bývalé Židovské město i tajuplná Haštalská čtvrť. Místo je velmi snadno dostupné díky blízkým tramvajovým zastávkám i stanici metra linky B (Náměstí Republiky) nebo linky A (Staroměstská). V blízkých podzemních garážích lze pronajmout parkovací stání. Zelenou poklidnou oázu představuje nedaleká zahrada Za svatyněmi, lokalitu ještě zpříjemní revitalizace Revoluční třídy, z níž vznikne moderní bulvár se širokými chodníky lemovanými stromy.

Nemovitost je pronajata do konce března 2022

Interiér 174,7 m2, terasa 22 m2, sklep.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 56 000 000 Kč / 2 272 727 €
Služby 9 500 Kč
Celková plocha 197 m2
Terasa 22 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39290
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.