Byt 5 + kk, Netroufalky, Brno - Bohunice - Brno | 1
Byt 5 + kk, Netroufalky, Brno - Bohunice - Brno | 2
Byt 5 + kk, Netroufalky, Brno - Bohunice - Brno | 3
Byt 5 + kk, Netroufalky, Brno - Bohunice - Brno | 4
Byt 5 + kk, Netroufalky, Brno - Bohunice - Brno | 5
Byt 5 + kk, Netroufalky, Brno - Bohunice - Brno | 6
Byt 5 + kk, Netroufalky, Brno - Bohunice - Brno | 7
Byt 5 + kk, Netroufalky, Brno - Bohunice - Brno | 8
Byt 5 + kk, Netroufalky, Brno - Bohunice - Brno | 9
Byt 5 + kk, Netroufalky, Brno - Bohunice - Brno | 10
Byt 5 + kk, Netroufalky, Brno - Bohunice - Brno | 11
Byt 5 + kk, Netroufalky, Brno - Bohunice - Brno | 12
Exkluzivně

Byt 5 + kk

Interiér 247 m2, terasa 34 m2

Brno, Brno - Bohunice, Netroufalky

Prostorný rodinný byt s klimatizací, který zaujímá celé 7. podlaží moderního rezidenčního komplexu Live UP - Netroufalky, poskytuje dokonalé soukromí a jedinečné výhledy na město, Špilberk, Petrov a okolní lesy. Bezproblémové parkování díky 3 garážovým stáním a dostatek úložného prostoru ve 2 sklepích. Budova je součástí univerzitního kampusu Bohunice a v r. 2017 získala cenu Stavba roku 2017, komplex obklopený zelení je umístěn nad rekreační oblastí Riviéra a Čertík.

Ústředním bodem bytu je centrální hala, z jejíhož čela vede vstup do velkoryse pojatého obytného prostoru s kuchyní a jídelnou. Po stranách k místnosti přiléhají 2 samostatné organicky tvarované terasy. Dále jsou zde 2 ložnice s en-suite koupelnami, šatnami a francouzskými okny na terasy. V rámci klidné zóny bytu je k dispozici i velká pracovna, u vstupu do bytu je samostatná toaleta a technická místnost.

Vysoký standard vybavení zahrnuje velkoformátová okna, koupelnové zařízení Villeroy & Boch, Hansgrohe, Laufen a Hüppe, stěrky v koupelnách, klimatizaci všech místností a podhledy s designovým osvětlením, kvalitní vinylové podlahy s podlahovými konvektory, kuchyňské spotřebiče Siemens, v hale je příprava na zelenou stěnu. Kupní cena zahrnuje 3 garážová stání a 2 sklepy.

Rezidence se nachází v naprosto klidné lokalitě na konci zástavby přímo u lesoparku na Čertově kopci, v místě s veškerou občanskou vybaveností v pěším dosahu nebo krátké dojezdové vzdálenosti (obchodní centrum, školy, lékaři atd.). Rychlá dostupnost do středu města je zajištěna autobusy a trolejbusy ze zastávky vzdálené pouhých 100 metrů od domu.

Podlahová plocha 247 m2, terasa 2x17 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 281 m2
Terasa 34 m2
Parkování 3 garážová stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39351

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Riedl House