Byt 5 + kk, Erbenova, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 5 + kk, Erbenova, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 5 + kk, Erbenova, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 5 + kk, Erbenova, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 5 + kk, Erbenova, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 5 + kk, Erbenova, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 5 + kk, Erbenova, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 5 + kk, Erbenova, Smíchov - Praha 5 | 8
Byt 5 + kk, Erbenova, Smíchov - Praha 5 | 9
Byt 5 + kk, Erbenova, Smíchov - Praha 5 | 10
Byt 5 + kk, Erbenova, Smíchov - Praha 5 | 11

Byt 5 + kk

Interiér 185 m2, terasa 39 m2

Praha 5, Smíchov, Erbenova

33 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nově vznikající penthouse se dvěma jihovýchodně orientovanými terasami a 2 garážovými místy je součástí elegantního projektu zasazeného do tradiční rezidenční čtvrti Na Hřebenkách na pomezí Prahy 5 a 6, pyšnící se mnoha architektonicky zdařilými prvorepublikovými vilami a množstvím zeleně. Kolaudace podzim 2022.

Ve vstupní úrovni (ve 3. NP domu) budou 3 ložnice, koupelna, chodba a předsíň. Celé vyšší podlaží je vyhrazeno pro obývací pokoj s jídelnou, přípravou na kuchyni a se slunnou terasou, bude zde také komora a toaleta. V nejvyšší úrovni vznikne rodičovské apartmá se šatnou, koupelnou a terasou s krásným výhledem.

K vysokému standardu patří vícevrstvá lepená dubová podlaha (dub sukatý přírodní), velkoformátová dlažba Villeroy & Boch Spotlight, povrch teras z masivních dřevěných prken, hliníková okna s vnějšími elektricky ovládanými žaluziemi, sanitární vybavení značek Villeroy & Boch a Grohe, vstupní bezpečnostní protipožární dveře s akustickou izolací, bezfalcové interiérové dveře s magnetickými zámky, teplovodní podlahové vytápění, rekuperační jednotka a příprava pro chlazení. Centrální rozvod topení a příprava teplé vody z plynové kotelny. Vstup do budovy zvenku i z garáží a garážová vrata budou na čipový systém. Kupní cena zahrnuje 2 garážová stání a sklep.

Moderní rezidence je zasazena do jižní stráně v jednosměrné ulici vilové čtvrti. V těsné blízkosti je mateřská škola, daleko není do základní školy ani mezinárodní školky. Nedaleký Strahovský stadion nabízí široké možnosti sportovního vyžití stejně jako park Ladronka nebo Petřínské sady. Cca 10 minut chůze je vzdálena tramvajová zastávka, ještě blíže staví autobus, kterým lze dojet do centra na Karlovo náměstí. Autem je možné rychlé napojení na Plzeňskou ulici i do tunelů.

Interiér 185 m2, terasy 19,1 m2 a 19,8 m2.

Prodej formou postoupení smlouvy o smlouvě budoucí kupní.

Prodejní cena 33 900 000 Kč / 1 370 251 €
Celková plocha 224 m2
Terasa 39 m2
Parkování 2 garážová stání
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39723
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.