Byt 4 + kk, Pod Závěrkou, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 4 + kk, Pod Závěrkou, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 4 + kk, Pod Závěrkou, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 4 + kk, Pod Závěrkou, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 4 + kk, Pod Závěrkou, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 4 + kk, Pod Závěrkou, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 4 + kk, Pod Závěrkou, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 4 + kk, Pod Závěrkou, Smíchov - Praha 5 | 8
Byt 4 + kk, Pod Závěrkou, Smíchov - Praha 5 | 9
Byt 4 + kk, Pod Závěrkou, Smíchov - Praha 5 | 10
Dokončení 6/22

Byt 4 + kk

Interiér 145 m2, terasa 7 m2

Praha 5, Smíchov, Pod Závěrkou

24 200 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Velkoryse pojatý mezonetový byt se západní terasou a parkováním právě vzniká nástavbou bytového domu v příjemné zelené lokalitě pražského Smíchova přímo u Dívčích hradů s pasoucími se koňmi, u přírodní památky Ctirad a současně jen pár minut jízdy od pěší zóny na Andělu a právě vznikající nové čtvrti Smíchov City. Předpokládaný termín dokončení červen 2022.

Dispoziční řešení novostavby nabídne ve vstupní úrovni (4. podlaží domu) hlavní ložnici s walk-in šatnou a en-suite koupelnou, další 2 ložnice, centrální koupelnu, technickou místnost s přípojkou na pračku a sušičku a prostornou předsíň se schodištěm do horního podlaží. To je koncipováno jak otevřený obytný prostor s kuchyní, jídelnou a západně orientovanou terasou s výhledem do zeleně.

Byty budou předány dokončené v daném standardu developera. Vytápění plynovým kotlem. Parkování je řešeno parkovacími místy na vlastním pozemku.

Lokalita je ideální pro klidné rodinné bydlení. Pár kroků od domu je vyhlídka v přírodní památce Ctirad, odkud vedou stezky na Dívčí hrady, kde je výběh divokých koní, na Děvín i do rozlehlého Prokopského údolí. V pěším dosahu je mateřská škola s výukou angličtiny, farmářská prodejna, samoobsluha i vyhlášená restaurace, asi 1 km je vzdálena základní škola, sportoviště s plaveckým bazénem a posilovnou, tenisové kurty. Dopravní spojení zajišťuje autobus (cesta ke stanici metra trvá 7 minut), v blízkosti se plánuje obnovit železniční zastávka, kde bude zastavovat příměstský vlak na smíchovské nádraží. Nedaleko také vzniká moderní čtvrť Smíchov City, v rámci níž bude vybudována lávka přes urychující přístup ke stanici metra .

Podlahová plocha 145,2 m2, terasa 6,8 m2.

Výhled je ze sousedního bytu s východní orientací.

Prodejní cena 24 200 000 Kč / 987 755 €
Celková plocha 152 m2
Terasa 7 m2
Parkování Parkování na vlastním pozemku.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39762

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.