Byt 1 + kk, Harrachov, Semily | 1
Byt 1 + kk, Harrachov, Semily | 2
Byt 1 + kk, Harrachov, Semily | 3
Byt 1 + kk, Harrachov, Semily | 4
Byt 1 + kk, Harrachov, Semily | 5
Byt 1 + kk, Harrachov, Semily | 6
Byt 1 + kk, Harrachov, Semily | 7
Byt 1 + kk, Harrachov, Semily | 8
Byt 1 + kk, Harrachov, Semily | 9
Byt 1 + kk, Harrachov, Semily | 10
VČ. VYBAVENÍ

Byt 1 + kk

Interiér 34 m2, balkon 2 m2

Semily, Harrachov

8 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Jihovýchodně orientovaný podkrovní byt s balkonem, 2 parkovacími stáními, sklepem a krásným výhledem je součástí nového komplexu horských apartmánů TRIO Harrachov, který vznikl v roce 2021 na klidném místě u lesa a zároveň pár kroků od centra oblíbeného střediska. Kompletně zařízený prázdninový byt se může stát nejen druhým domovem, ale díky potenciálu následného pronájmu také zajímavou investiční příležitostí.

Dispozici jednotky ve 4. podlaží tvoří prostorná obytná místnost s kuchyní, jídelnou a vstupem na balkon s výhledem do zeleně, koupelna (vana, umyvadlo, WC) a předsíň.

Ke standardu vybavení patří dřevěná podlaha (v koupelně keramická dlažba), dřevěná okna s tepelně a akusticky izolačními trojskly a bezpečnostní izolační vstupní dveře. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči Siemens, vyobrazené designové zařízení je součástí kupní ceny. Interiér zútulňuje elektrický krb. Vytápění plynové centrální. Cena zahrnuje sklepní kóji ideální k uskladnění kol, lyží a dalšího sportovního či dětského vybavení a 1 venkovní parkovací stání.

Harrachov je jedním z nejvýznamnějších krkonošských horských středisek s kompletní infrastrukturou a vynikajícími podmínkami pro široké sportovní vyžití v průběhu celého roku. Komplex je umístěn u potoka a lesa na úpatí vrchu Hřebínek, 200 metrů od lanovky a sjezdovky. V pěším dosahu (600 m) je i stanice lanovky vedoucí na oblíbenou Čertovu horu. K dalším snadno dostupným aktivitám patří golf (devítijamkové hřiště s indoor simulátorem), bobová dráha, lanové centrum, koupaliště, krytý bazén nebo paragliding. Hlavní promenáda je blízko, ale zároveň neruší. U budoucího komplexu je restaurace, další se nacházejí v těsné blízkosti stejně jako potraviny, pošta nebo bankomaty. K zajímavostem městečka patří Mamutí skokanský můstek, sklářské nebo ski muzeum či úchvatné Mumlavské vodopády. Z Prahy je Harrachov vzdálen necelé 2 hodiny pohodlné jízdy.

Podlahová plocha 33,90 m2, balkon 2,25 m2, sklep.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 8 000 000 Kč / 311 769 €
Celková plocha 36 m2
Balkon 2 m2
Parkování 1 venkovní staní
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40002

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.