Byt 3 + kk, Kurandové, Barrandov - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, Kurandové, Barrandov - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, Kurandové, Barrandov - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, Kurandové, Barrandov - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, Kurandové, Barrandov - Praha 5 | 5
Byt 3 + kk, Kurandové, Barrandov - Praha 5 | 6
Byt 3 + kk, Kurandové, Barrandov - Praha 5 | 7
Byt 3 + kk, Kurandové, Barrandov - Praha 5 | 8
EXKLUZIVNĚ

Byt 3 + kk

Interiér 87 m2, lodžie 6 m2, zahrada 55 m2

Praha 5, Barrandov, Kurandové

Novostavba světlého a vzdušného bytu s lodžií je součástí právě vznikajícího rezidenčního projektu Barrandez-vous s nadčasovou architekturou, kvalitním vybavením, nízkou energetickou náročností a především zcela novým parkem vytvořeným renomovaným zahradním atelierem Flera.
Plánovaný termín dokončení 3. čtvrtletí 2022. Záloha na smlouvu budoucí jen 10% z kupni ceny bytu.

Plochu jednotky v 1. podlaží bude tvořit obývací pokoj s přípravou na kuchyňskou linku, jedna ložnice s přístupem na zahradu do ulice, druhá ložnice s lodžií, 2 koupelny, šatna a předsíň. Z obývacího pokoje je vstup na lodžii a druhou zahradu s výhledem do parku.

Interiér bude dokončen v kvalitním standardu zahrnujícím velkoformátová okna, dřevěnou třívrstvou podlahu, povrch lodžie z dřevěného roštu, velkoformátové obklady, designovou sanitu od předních výrobců, bezpečnostní vstupní dveře, interiérove dveře. Garážové stání a sklep lze volitelně přikoupit (není podmínkou).

Projekt se stane součástí čtvrti Barrandov s kompletní nabídkou služeb. V bezprostřední blízkosti funguje mateřská a základní škola, supermarkety, pošta, drogerie, restaurace, poliklinika, lékárna nebo bankomaty. K tramvajové zastávce je to cca 5 minut chůze, ještě blíže je autobusová zastávka. Cesta ke stanici metra Smíchovské nádraží trvá tramvají necelých 10 minut. Pro cesty autem je výhodou rychlé napojení na Pražský okruh a Jižní spojku. Čtvrť zpříjemňuje blízkost dvou rozlehlých parků, Prokopského a Dalejského údolí z jedné strany a Radotínsko-Chuchelského háje z druhé.

Prodejní plocha bytu dle OZ 86,84 m2, lodžie 5,81 m2, zahrady 42,92 + 12,24 m2.

Pro kompletní přehled jednotek kontaktujete naši kancelář.

Prodejní cena rezervováno
Celková plocha 93 m2
Lodžie 6 m2
Zahrada 55 m2
Parkování Garážové stání lze přikoupit
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40266
Informace o projektu BARRANDEZ-VOUS

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.