Byt 4 + kk, Kurandové, Barrandov - Praha 5 | 1
Byt 4 + kk, Kurandové, Barrandov - Praha 5 | 2
Byt 4 + kk, Kurandové, Barrandov - Praha 5 | 3
Byt 4 + kk, Kurandové, Barrandov - Praha 5 | 4
Byt 4 + kk, Kurandové, Barrandov - Praha 5 | 5
Byt 4 + kk, Kurandové, Barrandov - Praha 5 | 6
Byt 4 + kk, Kurandové, Barrandov - Praha 5 | 7
Byt 4 + kk, Kurandové, Barrandov - Praha 5 | 8
EXKLUZIVNĚ

Byt 4 + kk

Interiér 87 m2, lodžie 5 m2, zahrada 81 m2

Praha 5, Barrandov, Kurandové

12 690 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Novostavba světlého a vzdušného bytu se slunnou lodžií a zahradou je součástí právě vznikajícího rezidenčního projektu Barrandez-vous s nadčasovou architekturou, kvalitním vybavením, nízkou energetickou náročností a především zcela novým parkem vytvořeným renomovaným zahradním atelierem Flera.
Plánovaný termín dokončení 3. čtvrtletí 2022. Záloha na smlouvu budoucí jen 10% z kupni ceny bytu.

Plochu jednotky v 1. podlaží bude tvořit obývací pokoj s přípravou na kuchyňskou linku a vstupem na jihovýchodní lodžii a zahradu s výhledem do parku, 2 ložnice s přístupem na druhou zahradu směrem do ulice, další ložnice s přístupem na lodžií, koupelna, WC a předsíň.

Interiér bude dokončen v kvalitním standardu zahrnujícím velkoformátová okna, dřevěnou třívrstvou podlahu, povrch lodžie z dřevěného roštu, velkoformátové obklady, designovou sanitu od předních výrobců, bezpečnostní vstupní dveře, interiérove dveře. Garážové stání a sklep lze volitelně přikoupit (není podmínkou).

Projekt se stane součástí čtvrti Barrandov s kompletní nabídkou služeb. V bezprostřední blízkosti funguje mateřská a základní škola, supermarkety, pošta, drogerie, restaurace, poliklinika, lékárna nebo bankomaty. K tramvajové zastávce je to cca 8 minut chůze, ještě blíže je autobusová zastávka. Cesta ke stanici metra Smíchovské nádraží trvá tramvají necelých 10 minut. Pro cesty autem je výhodou rychlé napojení na Pražský okruh a Jižní spojku. Čtvrť zpříjemňuje blízkost dvou rozlehlých parků, Prokopského a Dalejského údolí z jedné strany a Radotínsko-Chuchelského háje z druhé.

Prodejní plocha bytu dle OZ 87,21 m2, lodžie 5,29 m2, zahrady 80,74 m2.

Pro kompletní přehled jednotek kontaktujete naši kancelář.

Prodejní cena 12 690 000 Kč / 517 326 €
Celková plocha 93 m2
Lodžie 5 m2
Zahrada 81 m2
Parkování Garážové stání lze přikoupit
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40279
Informace o projektu BARRANDEZ-VOUS

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.