Byt 4 + kk, V Háji, Holešovice - Praha 7 | 1
Byt 4 + kk, V Háji, Holešovice - Praha 7 | 2
Byt 4 + kk, V Háji, Holešovice - Praha 7 | 3
Byt 4 + kk, V Háji, Holešovice - Praha 7 | 4
Byt 4 + kk, V Háji, Holešovice - Praha 7 | 5
Byt 4 + kk, V Háji, Holešovice - Praha 7 | 6
Byt 4 + kk, V Háji, Holešovice - Praha 7 | 7
Byt 4 + kk, V Háji, Holešovice - Praha 7 | 8
Byt 4 + kk, V Háji, Holešovice - Praha 7 | 9

Byt 4 + kk

Interiér 114 m2, balkon 8 m2, lodžie 8 m2

Praha 7, Holešovice, V Háji

19 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Tento elegantní, designový byt s balkonem, lodžií a výhledem na Vltavu má 2 parkovací stání a je kompletně zařízený dle návrhu renomovaného architektonického studia. Byt se nachází ve 2. patře bytového domu v populárních Holešovicích, dynamicky se rozvíjející čtvrti, která nabízí množství trendy kaváren, restaurací, obchodů, ale i školky, školy, sportoviště aj. Oblast vyniká také skvělou dopravní dostupností.

Dominantou bytu je vzdušný obývací pokoj s přístupem na západně orientovaný balkon, propojený s kuchyní, jídelnou a jihovýchodní lodžíí s výhledem na řeku a do zeleně. Dále dispozice nabízí prostornou vstupní halu, koupelnu s vanou a tři ložnice, z toho jedna má en-suite koupelnu a druhá ložnice, která je využívaná jako pracovna, má vstup na lodžii. K bytu náleží dvě garážová parkovací stání, jedno uzamykatelné a prostorný sklep.

Nadstandardní zařízení bytu zahrnuje kvalitní a na míru vyrobené interiérové prvky z pera známého architektonického studia, které pamatovalo na množství důmyslně řešených úložných prostor a současně vytovřilo nadčasový, minimalisticky působící prostor. Plně vybavená kuchyňská linka má spotřebiče Bosch (vč. parní trouby) a kamennou pracovní desku, podlaha je dřevěného masivu (lepená), v koupelnách je betonová stěrka, velkoformátová dlažba nebo kamenná umyvadla. Byt má nově instalovanou rekuperaci a klimatizaci. V koupelnách je podlahové vytápění a ve zbytku bytu zapuštěné konvektory. Vytápění je centrální.

Holešovice jsou původně průmyslová čtvrť, která se proměnila v moderní místo s lehce bohémskou atmosférou. K výhodám zdejšího bydlení přispívá zejména rychlý dosah centra tramvají i metrem, kompletní občanská vybavenost (potraviny, pekárny, bistra, kavárny, restaurace, lékárny a lékaři), ale také umělecká galerie, knihovna, multikulturní centrum či fitness centra. V pěším dosahu jsou mateřské a základní školy i gymnázium. Kousek od domu je golfový driving range, blízko je též na oblíbenou cyklostezku podél Vltavy.

Podlahová plocha 113,9 m2, lodžie 8 m2, balkon 7,8 m2, sklep 5,2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 19 500 000 Kč / 759 938 €
Služby 5 300 Kč
Celková plocha 130 m2
Balkon 8 m2
Lodžie 8 m2
Parkování 1 parkovací box a 1 garážové stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40353

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.