Byt 4 + kk, Helénská , Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 4 + kk, Helénská , Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 4 + kk, Helénská , Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 4 + kk, Helénská , Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 4 + kk, Helénská , Vinohrady - Praha 2 | 5

Byt 4 + kk

Interiér 144 m2

Praha 2, Vinohrady, Helénská

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Stylové bydlení v komorní rezidenční vile na atraktivním místě na Vinohradech s krásnými výhledy na centrum i Hradčany. Mezonetový byt ve 4. a 5. podlaží vily z r. 1924 s pouhými 12 jednotkami poskytne dokonalé soukromí, elegantní vzdušné prostory i vysoký standard.

Již ve vstupní úrovni se nabízejí prvotřídní výhledy z oken obývacího pokoje s budoucí otevřenou kuchyní, takže i při vaření se půjde kochat pohlednicovými výhledy na dominanty metropole včetně Pražského hradu, do košatých korun stromů nebo na Hlavní nádraží připomínající z výšky modelovou železnici. Dále je v tomto podlaží koupelna, vstupní hala a schodiště. V podkroví prosvětleném velkými ateliérovými okny v mansardové střeše jsou z chodby přístupné 3 ložnice, z toho 2 s vlastními koupelnami. Třetí ložnice může být využita jako velká šatna nebo pracovna.

Byt je nabízen ve stavu white walls, budoucí majitel má možnost kompletního dokončení dle dohody. Příčky jsou zděné cihlami Porotherm s akustickou izolací, okna jsou replikami stávajících špaletových dřevěných oken s přípravou pro venkovní žaluzie, střešní okna dřevo-hliníková. Vstupní dveře jsou v historizujícím vzhledu, protipožární a bezpečnostní tř. 3, domovní telefon má přípravu na videotelefon. V každé místnosti je zásuvka vysokorychlostního internetu Cetin, v bytě je příprava na inteligentní systém domácnosti Akuvox. Teplo je řešeno podlahovým vytápěním napojením na centrální kotelnu s tepelným čerpadlem vzduch-voda, doplněným o plynové kotle. Tepelné čerpadlo v létě přebírá funkci chlazení. K bytu přísluší garážové stání v automatickém parkovacím systému v suterénu domu přístupném výtahem, v suterénu je též kolárna/kočárkárna. Vstup do budovy, vjezd do garáže i ovládání výtahu je na čip.

Důstojná vila stojí uprostřed velké zahrady v naprosto klidné boční ulici u pečlivě udržovaných Riegrových sadů s velkým dětským hřištěm, zahradní restaurací i plaveckým bazénem. Kousek od domu je mateřská a základní škola nebo poliklinika, blízko je do kaváren, restaurací i obchodů. Pár kroků od domu staví autobusovové spoje k přestupní stanici Florenc, na Václavské náměstí lze dojít za pár minut pěšky.

Podlahová plocha 144,4 m2.

Prodej formou postoupení smlouvy budoucí kupní.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 144 m2
Parkování 1 garážové stání
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40375
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.