Byt 1 + kk, Mantovská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 1
Byt 1 + kk, Mantovská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 2
Byt 1 + kk, Mantovská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 3
Byt 1 + kk, Mantovská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 4
Byt 1 + kk, Mantovská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 5
Byt 1 + kk, Mantovská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 6
Byt 1 + kk, Mantovská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 7
Byt 1 + kk, Mantovská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 8
Byt 1 + kk, Mantovská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 9
Byt 1 + kk, Mantovská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 10
EXKLUZIVNĚ

Byt 1 + kk

Interiér 30 m2, balkon 5 m2

Praha 10, Horní Měcholupy, Mantovská

Východně orientovaný, dosud neobývaný byt s balkonem a garážovým stáním se nachází ve 3. nadzemním podlaží novostavby s výtahem. Rezidenční projekt byl vystavěn v r. 2020 na dopravně dobře dostupném místě nedaleko hostivařského lesoparku.

Plochu bytu tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyňskou linku a se vstupem velkým francouzským oknem na krytý balkon orientovaným do vnitrobloku s parkovou úpravou, dále předsíň a koupelnu se sprchovým koutem, WC a přípojkou na pračku.

Podlahy jsou laminátové, trojdílné francouzské okno plastové. Vytápění ústřední. Kupní cena zahrnuje garážové stání a sklep, oboje přístupné výtahem.

V docházkové vzdálenosti funguje supermarket, pošta, restaurace, téměř u domu staví autobus, kterým lze během pár minut dojet ke stanici metra Háje nebo přímo do centra k přestupní stanici Florenc. Do centra se lze dostat také pohodlně a rychle vlakem z blízké zastávky. Daleko není do rozlehlého lesoparku okolo vodní nádrže Hostivař nebo na golfové hřiště.

Užitná plocha 30 m2, balkon 5,3 m2, sklep 2,7 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 35 m2
Balkon 5 m2
Parkování 1 garážové stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40402

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.