Byt 3 + kk, Mantovská , Horní Měcholupy - Praha 10 | 1
Byt 3 + kk, Mantovská , Horní Měcholupy - Praha 10 | 2
Byt 3 + kk, Mantovská , Horní Měcholupy - Praha 10 | 3
Byt 3 + kk, Mantovská , Horní Měcholupy - Praha 10 | 4
Byt 3 + kk, Mantovská , Horní Měcholupy - Praha 10 | 5
Byt 3 + kk, Mantovská , Horní Měcholupy - Praha 10 | 6
Byt 3 + kk, Mantovská , Horní Měcholupy - Praha 10 | 7
Byt 3 + kk, Mantovská , Horní Měcholupy - Praha 10 | 8
Byt 3 + kk, Mantovská , Horní Měcholupy - Praha 10 | 9
Byt 3 + kk, Mantovská , Horní Měcholupy - Praha 10 | 10
Byt 3 + kk, Mantovská , Horní Měcholupy - Praha 10 | 11
Byt 3 + kk, Mantovská , Horní Měcholupy - Praha 10 | 12
EXKLUZIVNĚ

Byt 3 + kk

Interiér 90 m2, balkon 4 m2, lodžie 20 m2

Praha 10, Horní Měcholupy, Mantovská

Světlý byt se dvěma lodžiemi a balkonem je součástí moderního bytového domu s výtahem a podzemní garáží z r. 2015. Rezidenční projekt se rozkládá na dobře dostupném místě v blízkosti všeho potřebného i nedaleko přírodních parků.

Plochu bytu ve 4. podlaží tvoří téměř čtyřicetimetrový obytný prostor propojený s kuchyní a jihozápadní lodžií, ložnice s druhou lodžií, dětský pokoj s východně orientovaným balkonem, koupelna s vanou a přípojkou na pračku, samostatná toaleta, komora a předsíň.

Energeticky úsporná dvanáctipodlažní budova byla dokončena v r. 2015, interiér prošel v l. 2016–2020 modernizací. Podlahy jsou z dubových parket, interiérové dveře značky Sapeli. Kuchyňská linka značky Bauformat je vybavena pracovní deskou z Technistone a spotřebiči značek AEG a Siemens. Obývací pokoj zdobí krb na biolíh, vytápění je ústřední. Byt je zabezpečen alarmem Jablotron. K jednotce přísluší 1 garážové stání a sklep.

Rezidence s dětským hřištěm se nachází v bezprostřední blízkosti mateřské a základní školy, supermarketu nebo lékárny, v okolí funguje pošta, obchody i restaurace. Téměř u domu staví autobus, kterým se lze během pár minut dostat ke stanici metra Háje nebo přímo do centra k přestupní stanici Florenc. Rychlé a pohodlné spojení s centrem umožňují také vlaky z blízké zastávky. Lokalita sousedí s přírodními parky Hostivař-Záběhlice a Botič-Milíčov, daleko není do hostivařského lesoparku nebo na golfové hřiště.

Podlahová plocha 90,3 m2, lodžie 10,9 m2 a 9,3 m2, balkon 4,4 m2, sklep 2,4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 115 m2
Balkon 4 m2
Lodžie 20 m2
Parkování 1 garážové stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40429

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.