Byt 4 + kk, Kroftova , Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 4 + kk, Kroftova , Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 4 + kk, Kroftova , Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 4 + kk, Kroftova , Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 4 + kk, Kroftova , Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 4 + kk, Kroftova , Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 4 + kk, Kroftova , Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 4 + kk, Kroftova , Smíchov - Praha 5 | 8
Byt 4 + kk, Kroftova , Smíchov - Praha 5 | 9
Byt 4 + kk, Kroftova , Smíchov - Praha 5 | 10
Byt 4 + kk, Kroftova , Smíchov - Praha 5 | 11
Byt 4 + kk, Kroftova , Smíchov - Praha 5 | 12
EXKLUZIVNĚ

Byt 4 + kk

Interiér 148 m2

Praha 5, Smíchov, Kroftova

18 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Vzdušný a prostorný tichý podkrovní byt se jako jediný byt na patře nachází v 5. podlaží komorního domu s pouhými 7 bytovými a 2 nebytovými jednotkami. Oblíbená a pěkně upravená lokalita širšího centra, v pěším dosahu všech služeb i parků.

Současnou dispozici tvoří velkoryse pojatý otevřený prostor obývacího pokoje propojeného s kuchyní, výškově oddělenou jídelnou a zádveřím. Dále je zde ložnice, pracovna (příp. druhá ložnice), samostatná toaleta a velká koupelna se saunou, masážní vanou, sprchovým koutem a nikou na pračku. Okna jídelny poskytují pěkný výhled na Národní divadlo, v obývacím pokoji je krb na dřevo. Současná dispozice bytu je 3+1 a oddělením jídelny může vzniknout 4+kk.

Jednotka vznikla při rekonstrukci domu v r. 1999, vyžaduje tedy renovaci a modernizaci, při níž může být téměř 150metrová plocha dispozičně upravena. Okna jsou dřevěná střešní s žaluziemi, na podlaze je laminát a dlažba. Vytápění zajišťuje plynový kotel Vaillant. Dům je dobře udržovaný, výtah vede do mezipatra. K bytu přísluší velký sklep. Parkování před domem v zóně pro rezidenty.

Boční jednosměrná ulice zaručuje klid, na rovnoběžné hlavní smíchovské třídě Štefánikova funguje mnoho obchodů, služby, restaurace, kavárny i Švandovo divadlo. Kousek je zahrada Kinských, která je součástí přírodní památky Petřín, blízko je také na nábřeží Vltavy a na smíchovskou pěší zónu Anděl, cesta do centra nebo ke stanicím metra trvá tramvají jen pár minut.

Interiér 147,53 m2, sklep 60,89 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 18 900 000 Kč / 770 485 €
Služby 2 418 Kč
Celková plocha 148 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB E
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40436

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.