Byt 2 + 1, Lázeňská, Malá Strana - Praha 1 | 1
Byt 2 + 1, Lázeňská, Malá Strana - Praha 1 | 2
Byt 2 + 1, Lázeňská, Malá Strana - Praha 1 | 3
Byt 2 + 1, Lázeňská, Malá Strana - Praha 1 | 4
Byt 2 + 1, Lázeňská, Malá Strana - Praha 1 | 5
Byt 2 + 1, Lázeňská, Malá Strana - Praha 1 | 6
Byt 2 + 1, Lázeňská, Malá Strana - Praha 1 | 7
Byt 2 + 1, Lázeňská, Malá Strana - Praha 1 | 8
Byt 2 + 1, Lázeňská, Malá Strana - Praha 1 | 9
Byt 2 + 1, Lázeňská, Malá Strana - Praha 1 | 10
Byt 2 + 1, Lázeňská, Malá Strana - Praha 1 | 11
Byt 2 + 1, Lázeňská, Malá Strana - Praha 1 | 12
Byt 2 + 1, Lázeňská, Malá Strana - Praha 1 | 13
Byt 2 + 1, Lázeňská, Malá Strana - Praha 1 | 14
exkluzivně

Byt 2 + 1

Interiér 186 m2

Praha 1, Malá Strana, Lázeňská

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Designově zařízený mezonetový byt s neuvěřitelně krásným výhledem na Petřín a kostel Panny Marie pod řetězem je součástí památkově chráněného měšťanského domu U Zlatého jednorožce se zajímavou historií. Budova stojí na malebném náměstíčku v blízkosti Karlova mostu, Kampy či Pražského hradu.

Tichý byt s okny do vnitrobloku tvoří ve vstupní úrovni (4. NP) vstupní chodba, obývací pokoj propojený s otevřenou kuchyní, jídelnou a aktivním vinným sklepem, dále koupelna (se sprchovým koutem a WC). V horním patře je prostorná ložnice s vlastní koupelnou (se solitérní vanou, sprchovým koutem a WC), šatna a galerie.

V nedávné době byt prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí. V interiéru jsou nyní působivě zkombinovány moderní prvky s historickými, k útulnému pocitu přispívají přiznané masivní trámy a parkety v celém bytě (vyjma koupelen), ozdobou celého bytu je zaoblené schodiště. Okna jsou dřevěná špaletová, optimální teplotu i v horkých dnech zajišťuje klimatizace. Bezpečí zaručuje videotelefon, alarm i bezpečnostní vstupní dveře. Instalován je rovněž inteligentní systém elektroinstalace. Plně vybavená kuchyňská linka se spotřebiči Miele. Byt je nabízen včetně vybavení vyobrazeného na fotografiích.

Barokní budova vznikla postupnou přestavbou a přístavbou dvou objektů, jejichž historie sahá až do 14. století. Současnou podobu získal palác v pol. 18. století. Do počátku 19. století sloužil jako známý hotel „U zlatého jednorožce“, ve kterém pobývali i W. A. Mozart nebo Ludwig van Beethoven. V průběhu 20. století zde byly administrativní prostory, v l. 2004–2005 byla budova přeměněna na luxusní rezidenci. Ta se nachází v romantické čtvrti Malá Strana, pouhou minutu chůze od tramvajové zastávky nebo 5 minut od stanice metra. Veškerá občanská vybavenost je v krátké pěší nebo dojezdové vzdálenosti. Na procházku se lze vydat do Vojanových sadů, na Kampu, do pečlivě upravených šlechtických zahrad nebo rozsáhlých Petřínských sadů.

Interiér 185,67 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 186 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40545

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.