Byt 3 + 1, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 3 + 1, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 3 + 1, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 3 + 1, Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 3 + 1, Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 3 + 1, Nové Město - Praha 1 | 6
Byt 3 + 1, Nové Město - Praha 1 | 7
Byt 3 + 1, Nové Město - Praha 1 | 8
Byt 3 + 1, Nové Město - Praha 1 | 9
EXKLUZIVNĚ

Byt 3 + 1

Interiér 83 m2

Praha 1, Nové Město

15 550 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Dvougenerační byt, využitelný též jako 2 samostatné jednotky, s okny do zahrady, s vysokými stropy a zachovanými původními řemeslnými prvky se nachází v samém centru metropole, jen pár kroků od Národní třídy a Karlova náměstí (Vojtěšská čtvrť). Díky umístění památkově chráněné klasicistní budovy v zadním traktu je byt velmi tichý, klidný a bezpečný.

Plocha bytu ve 2. podlaží se skládá z obývacího pokoje, samostatné kuchyně, jedné koupelny s vanou, druhé koupelny se sprchovým koutem, ložnice, šatny a průchozí pracovny. Dva vstupy z pavlače umožňují využívat nemovitost jako samostatné jednotky 2+1 a 1+kk tak, jak je tomu nyní (včetně dvou vybavených kuchyní). Snadnou úpravou lze plochu opět spojit v jeden byt.

Interiér prošel citlivou rekonstrukcí, díky níž se vkusně propojila atmosféra z doby výstavby (cca r. 1820) s moderní neokázalostí. Nové jsou veškeré rozvody (topení, odpady, elektro), kuchyně a koupelny. Pokoje prosvětlují repasovaná dřevěná okna, dveře jsou původní (včetně dvoukřídlých) stejně jako parkety kladené do vídeňského dvojitého kříže. Vytápění zajišťují 2 kotle - plynový i elektrický, které lze alternovat dle potřeby, jak pro celý byt, tak pro každou část zvlášť, měřiče jsou pro obě části bytu samostatně. Památková ochrana zaručuje zachování historického charakteru domu.

Strategická poloha přímo v centru, v krátké docházkové vzdálenosti je tak vše potřebné – obchody, služby (pošta, banky, lékaři), školy od mateřské po vysokou, restaurace, kavárny i kina a divadla. Hned u domu jsou tramvajové zastávky (včetně několika nočních spojů), jen kousek je to ke stanici metra Národní třída. Zelenou oázu představuje nedaleká Františkánská zahrada, spousta zeleně je i na Karlově náměstí, krátkou procházkou lze dojít k řece, k Mánesu, do parku na Žofíně, na kole se lze rychle napojit na cyklostezku podél Vltavy.

Užitná plocha bytu dle architektonického zaměření je 83,4 m2. Sklep 3 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 15 550 000 Kč / 633 918 €
Celková plocha 83 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40842

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.