Byt 2 + 1, Pod Vachmajstrom, Nové Mesto - Bratislava III | 1
Byt 2 + 1, Pod Vachmajstrom, Nové Mesto - Bratislava III | 2
Byt 2 + 1, Pod Vachmajstrom, Nové Mesto - Bratislava III | 3
Byt 2 + 1, Pod Vachmajstrom, Nové Mesto - Bratislava III | 4
Byt 2 + 1, Pod Vachmajstrom, Nové Mesto - Bratislava III | 5
Byt 2 + 1, Pod Vachmajstrom, Nové Mesto - Bratislava III | 6
Byt 2 + 1, Pod Vachmajstrom, Nové Mesto - Bratislava III | 7
Byt 2 + 1, Pod Vachmajstrom, Nové Mesto - Bratislava III | 8
Byt 2 + 1, Pod Vachmajstrom, Nové Mesto - Bratislava III | 9

Byt 2 + 1

Interiér 81 m2, terasa 17 m2, zahrada 260 m2

Bratislava III, Hlavní město Bratislava

10 045 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nadčasové bydlení na úpatí Malých Karpat v lukrativní bratislavské čtvrti. Slunný byt na Kolibě s velkou zahradou a terasou spojuje výhody novostavby a moderních designových prvků v provedení vysokého standardu kvalitních značek. Přínosem je již samotné umístění projektu v tiché slepé uličce v lokalitě na dosah ruky od srdce Bratislavy a zároveň v docházkové vzdálenosti od přírody. Byt lze dispozičně řešit jak dvou i třípokojový.

Současnou dispozici tvoří, prostorný obývací pokoj s místem pro kuchyň a jídelní část, dále ložnice, samostatná walk-in šatna, koupelna se sprchou, samostatná toaleta a vstupní chodba s vestavěnou šatní skříní. Vstup na terasu a do zahrady je přes velkoplošné prosklené dveře.

Byt se nabízí ve stavu white walls. K bytu je připraven projekt od renomovaného architekta a držitele několika ocenění Ce Za Ar. Standardem vybavení jsou velkoformátová hliníková okna, exteriérové žaluzie, stropní chlazení, podlahové topení v celém bytě. Podlaha je od firmy OIKOS.

Jedinečný bytový komplex se rozkládá na kraji Malých Karpat jen kousek od centra města a zároveň v tiché části v blízkosti přírody. Okolí nabízí spoustu možností pro cykloturistiku, letní i zimní sporty či procházky po rozlehlých loukách kolibské přírody. V blízkém okolí se nachází občanská vybavenost včetně zastávek MHD, kaváren, restaurací i škol. V pěší blízkosti je umístěna soukromá anglická školka, potraviny, pekárna a oblíbený park Kaštanica s dětským hřištěm, rozprostírající se na ploše 5 000 m2. Lokalita je oblíbená díky své poloze v blízkosti přírody a zároveň centra města, nabízí rychlou dostupnost do autem i MHD.

Interiér 81 m2, terasa 17 m2, zahrada 260 m2.

Prodejní cena 10 045 000 Kč / 410 000 €
Celková plocha 98 m2
Terasa 17 m2
Zahrada 260 m2
Parkování 1 garážové a 1 venkovní stání
Sklep Ne
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41082

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.